Od dłuższego czasu szukałem jakiegoś dobrego środka na pasożyty, gdyż pracując na roli mam większe ryzyko zainfekowania się pasożytami. Znalazłem jeden roślinny gdyż wydaje mi się, że lepiej chemii w siebie nie pakować, jeśli nie ma takiej konieczności. Detoxic – Opinie lekarzy i farmaceutów były dobre. Nawet pani z apteki bardzo go zachwalała wiec wydaje mi się, że nie są to pieniądze wyrzucone w błoto. Stosowałem i wydaje mi się, że coś miałem a że poczułem się lepiej to już nie mam. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Całe życie mam problem z nadwagą. Czego ja to nie szukałem, czego nie używałem. Efekty bliskie zeru a nawet czasami otrzymywałem w prezencie dodatkowy kilogram. Ostatnio usłyszałem o l-karnitynie, więc jak nie miał bym spróbować. Kupiłem Olimp L-Karnityna 500 Forte Plus – Opinie tylko pobieżnie przeczytałem. Bo wiadomo jak to jest często sami producenci wypisują. Zacząłem stosować coś tam nawet waga drgnęła jednak po wczytaniu się w sposób działania tej substancji to doczytałem, że dobrze by było ćwiczyć. To niestety nie dla mnie.

Ciągle słyszę o tych jagodach goji. Za bardzo nie potrzebuje ich stosować, bo tylko 70 kilogramów ważę. To chyba presja grupy, bo o nich rozmawiają a ja nie mam zdania. Zakupiłem, więc GojiBerry500 – Opinie nawet mnie nie interesowały, bo po co. Zjadłem całe opakowanie i spadłem 2 kilogramy. Nawet jakby kaloryfer bardziej mi wyszedł. No cóż teraz wiem ze dział ten suplement, choć dla mnie to raczej średnio przydatny. Przynajmniej jakąś opinię sobie wyrobiłem.

larobes.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here