akcesoria do e-papierosów

E-papierosy zazwyczaj sprzedawane są jako gotowe zestawy, pozwalające od razu rozpocząć z nich korzystanie. Z czasem jednak może się zdarzyć, że któryś element będzie zbyt zużyty, by z niego korzystać. Wówczas warto pomyśleć o jego wymianie. W tym celu doradzamy kontakt z profesjonalnym sprzedawcą, który zapewni części wyłącznie pochodzące od renomowanych producentów.

Baterie e-papierosów

Zasilanie e-papierosów odbywa się na dwa sposoby. Pierwszy z nich to korzystanie z wbudowanego akumulatora, który rozładowuje się podczas pracy urządzenia, a następnie podlega ponownemu załadowaniu po podpięciu do źródła napięcia. Akumulatory wbudowane są do e-papierosów na stałe i mogą służyć przez wiele cykli ładowania i rozładowania.

Drugim sposobem jest podłączenie zewnętrznej baterii, która umożliwia korzystanie z urządzenia nawet wówczas, gdy akumulator nie działa i nie ma możliwości jego doładowania. Dodatkowa bateria pozwala więc na pełną mobilność i chroni przed nieprzyjemną sytuacją, jaką mogłoby być niespodziewane rozładowanie akumulatora w trasie.

Z tych względów serdecznie polecamy zakup baterii, która pomoże w utrzymaniu urządzenia przy pracy, a dodatkowo przysłuży się jego personalizacji. Baterie do e-papierosów posiadają bowiem przeróżne kształty i kolory, co sprawia, że mogą niezwykle urozmaicić wygląd samego gadżetu.

Atomizery

Jedną z najważniejszych części każdego zestawu e-papierosa jest atomizer, czyli część odpowiadająca za ogrzewanie liquidu oraz za transport par do organizmu. W e-papierosach atomizery są często urządzeniami wymiennymi, które z łatwością można wymienić na nowe przy ewentualnym przepaleniu lub innego rodzaju uszkodzeniu.

Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość wymiany atomizera na dokładnie taki, jaki najbardziej nam odpowiada pod względem wyglądu: kształtu i koloru. To kolejna z wielu możliwości modyfikacji, a jednocześnie pełnej personalizacji urządzenia.

Ustniki

Następną, bardzo ważną częścią konstrukcyjną, jest ustnik. To ten element, który ma za zadanie doprowadzić odpowiednią ilość dymu do płuc. Jednocześnie warto podkreślić, że bez dobrego atomizera po prostu nie jest możliwe skuteczne palenie i dozowanie dymu, a także zaciąganie się.

Ustnik może być kolejną częścią, którą spersonalizuje wygląd e-papierosa. W końcu wymienić można go między innymi ze względu na wygląd, a nie tylko z powodu awarii. Dlatego, jeśli chcesz mieć w pełni indywidualny gadżet, przejrzyj, jak możesz go zmodyfikować. 

Artykuł powstał przy współpracy z Liquider Store – sklepem internetowym i siecią sklepów stacjonarnych z asortymentem dla e-palaczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here