Implanty zębowe

Twoje zęby nigdy nie były Twoim największym powodem do dumy i radości? Marzysz o pięknym, szerokim uśmiechu, ze ślicznymi, zadbanymi zębami? Tak tak, wszędzie słyszymy opinie, że zdrowe zęby, to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Jeśli nie należysz do grona osób, które mogą pochwalić się idealnym stanem uzębienia nie musisz się wcale martwić i wpadać w panikę.

Medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach jest tak dobrze rozwinięta, że specjaliści w zakresie chirurgii twarzy znają remedium na zmartwienia pacjentów zmagających się z nierównym lub wybrakowanym uzębieniem. Rozwiązaniem są implanty zębowe. Dzięki nim nie tylko poprawisz swój uśmiech, ale zyskasz pewność siebie i po prostu staniesz się lepszą wersją siebie. Dowiedz się więcej o samym zabiegu.

Rodzaje zabiegów 

W zakresie chirurgii twarzy i wszczepiania implantów zębowych, realizuje się wiele różnych zabiegów. Każda procedura jest inna i indywidualnie dopasowana do potrzeb każdego pacjenta. W zależności od zalecenia dla pacjentów, profesjonalne centra chirurgii i estetyki twarzy oferują zabiegi takie jak: chirurgia stomatologiczna, chirurgia szczękowo-twarzowa, chirurgia leczenia wad zgryzu, dermatochirurgia, diagnostyka, endodoncja, fizjoterapia, implantologia, leczenie zachowawcze, ortodoncja, periodontologia chorob przyzębia, profilktyka, protetyka i implantoprotetyka, psychologia, stomatologia estetyczna i wybielanie zębów.

Implanty zębowe – czy są bolesne? 

Wielu pacjentów odkłada termin wizyty w centrum chirurgii i estetyki twarzy ze względu na obawę dotyczącą ogromnego bólu towarzyszącemu wszczepianiu implantów zębowych. Nic bardziej mylnego! Cały proces implantacji jest całkowicie bezbolesny, ze względu na wszczepianie implantów zębowych wyłącznie pod znieczuleniem. Już jednorazowa wizyta może spowodować, że prawidłowo umieszczony implant przez lata będzie służył jako stabilna podstawa odbudowująca ząb. Koniec ze wstydem i niechęcią do uśmiechania się! 

Mimo wszystko, po zabiegu wszczepienia implantów zębowych  pacjent może odczuwać przejściowy dyskomfort. Można mu jednak zaradzić przy użyciu ogólnodostępnych środków przeciwbólowych – np. w postaci tabletek.

Jaka jest dobra klinika wykonująca implanty zębowe? 

W całej Polsce znajduje się kilkanaście miejsc, gdzie w komfortowych warunkach można poddać się procesowi wszczepienia implantów zębowych. Wyspecjalizowane, nowoczesne centra stomatologii i chirurgii twarzy znajdziesz m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi czy Gdańsku. Najważniejsze jest zawsze indywidualne podejście do pacjenta. 

Ważne jest, aby dobra klinika potrafiła odpowiednio dobrać rodzaj leczenia do problemu, z którym pojawia się pacjent. Implanty zębowe powinny być realizowane zarówno w sektorze premium jak i economy, tak aby dopasować koszt zabiegu do zróżnicowanych możliwości finansowych pacjentów. Ponadto, kompleksowe podejście pozwala zaproponować indywidualne rozwiązanie każdego problemu brakującego zęba czy kilku zębów. Specjaliści od procesu implantologii chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego implantu zębowego. Wykwalifikowana kadra podpowie, jaki będzie najbardziej odpowiedni i który spełni wymagania. 

Jak najszybciej odmień stan nie tylko swojego uzębienia, ale również całego swojego życia. W celu uzyskania informacji lub wykonania zabiegu wszczepienia implantów zębowych, koniecznie zgłoś się do specjalistów w zakresie chirurgii twarzy z chirurgiatwarzy.pl . Wykwalifikowana kadra medyczna doradzi Tobie jakie implanty zębowe sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku. Już teraz stań się lepszą wersją siebie i nie trać ani jednego dnia więcej, bez szerokiego, pięknego i zdrowego uśmiechu! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here