niedrogi prezent
fot. Pixabay.com

Zbliżają się urodziny Twojej przyjaciółki lub przyjaciela? A może ktoś z rodziny świętuje za chwilę imieniny? Chcesz coś podarować tej osobie, ale masz ograniczony budżet? Sprawdź, jakie mamy pomysły na prezenty, które ucieszą osobę obdarowywaną, a na które Ty nie wydasz więcej niż kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych. Podpowiadamy, jak wybrać niedrogi prezent dla kogoś bliskiego.

Przeczytaj też: http://www.droga.com.pl/pomysly-na-prezent-co-mozna-kupic-nie-wydajac-wiele-pieniedzy/

Niedrogie prezenty – dlaczego warto?

W obdarowywaniu drugiej osoby chodzi o to, aby sprawić jej radość, czasem niespodziankę, przyjemność, ale także o to, aby prezent był dostosowany do jej potrzeb czy upodobań. Często mamy dookoła siebie wiele osób, a rok przypomina jedną wielką imprezę urodzinowo-imieninową. Nie mówiąc już o tym, że po drodze zdarzają się również inne okazje, które wymagają od nas sprawienia komuś drobnego upominku. No właśnie, drobnego! Nie każda okazja musi wiązać się z wydatkiem wielkich pieniędzy. Jeśli więc chcemy kogoś obdarować prezentem, lepiej, aby był to prezent podarowany od serca. Szczególnie cenne są te, które wykonamy samemu. Wiadomo jednak, że nie każdy ma takie umiejętności czy talenty, aby samemu coś stworzyć.

Pamiętajcie jednak, że w obdarowywaniu prezentem liczy się nasza pamięć o drugiej osobie, troska o nią, chęć spędzania z nią czasu, którego na pewno potrzebuje. Takie gesty są o wiele istotniejsze niż materialna wartość naszego prezentu. Gdy sobie to wszystko uświadomimy łatwiej nam jest podarować komuś coś niedrogiego, ale mentalnie bardzo cennego.

Pomysły na niedrogie prezenty

Co więc kupić, aby nie wydać na prezent majątku. Oto garść zebranych przez nas pomysłów. Mamy nadzieję, że będą dla Was inspiracją. Pamiętajcie również o tym, aby prezent spróbować dopasować do upodobań naszego solenizanta czy jubilata. Wówczas możemy być pewni, że trafiliśmy w sendo i sprawi osobie obdarowywanej dużo radości.

KSIĄŻKI DLA MOLA KSIĄŻKOWEGO I NIE TYLKO

Dobra, ciekawa książka jest zawsze świetnym pomysłem na prezent. Na rynku mamy ich masę, możemy przebierać w gatunkach i rodzajach. Wystarczy tylko wiedzieć, w jakim książkowym klimacie gustuje nasz przyjaciel czy przyjaciółka. Dziś w księgarniach internetowych książki kupujemy nawet za 20-30 zł. Z pewnością nie będą one więc dużym wydatkiem.

NIEWIELKIE AKCESORIA, KTÓRE UCIESZĄ KAŻDEGO

Kubek, koszulka, portfel, sakiewka, bilety do kina lub po prostu inny przydatny gadżet, dostosowany do potrzeb jubilata. Wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię. Rynek jest dziś tak bogaty w tego typu przedmioty, że z pewnością znajdziemy coś, co przypadnie mu do gustu.

Zobacz też: http://cinnabon.pl/dlaczego-warto-troszczyc-sie-o-relacje-z-innymi/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here