Różowa farba do włosów

Do odważnych świat należy – taka dewiza towarzyszy dzisiaj sporej części ludzi, szczególnie młodych, chcących zawojować wszystko, nie znających strachu ani ograniczeń. Właśnie takie osoby decydują się na odważne stylizacje włosów, wśród których chętnie włosy farbowane są na nietypowy kolor, jeśli idzie o włosy – na róż. Dzisiejsze fryzjerstwo nie zna w zasadzie żadnych ograniczeń – na całe szczęście dla dzisiejszych młodych gniewnych. Różowa farba do włosów króluje wśród nastolatków i wykorzystywana jest coraz częściej nie tylko w okresie wakacyjnej przerwy między jedną a kolejną klasą szkoły.
Dzisiejsza nowoczesna stylizacja pozwala na różnorodne opcje – można włosy na różowo zafarbować na stałe, jeśli jesteśmy pewni swojego wyboru, możemy również skorzystać z tymczasowych farb koloryzujących czy szamponetek, jeśli chcemy nową fryzurę dopiero wypróbować i sprawdzić, czy to na pewno opcja dla nas. W sklepach internetowych z kosmetykami czy nawet w stacjonarnych drogeriach nie brakuje różnorodnych propozycji od najróżniejszych producentów – ci dzielnie dotrzymują kroku dzisiejszej modzie.
Najprostszym sposobem na różowe włosy jest zakupienie za dosłownie kilka złotych różowej farby sprayu, która nie jest permanentna, dlatego świetnie nadaje się na przykład na imprezy czy wielkie wyjścia. W jej przypadku trzeba tylko uważać podczas samej aplikacji, żeby nie zabarwić sobie zbyt dużej ilości włosów, nie zrobić tego nierównomiernie lub nie zniszczyć sobie ubrania.
W sklepach można znaleźć jednak również tradycyjne farby do włosów, trwałe, niekoniecznie w mocnej barwie „pink”, jak ta od Pravana Chromasilk NEONS, ale również na przykład ciekawe propozycje L’Oreal oraz ich blondów z różowym odcieniem. Podobny delikatny róż proponuje Delia Cameleon Neon Colors, jednak w znacznie niższej cenie – tubkę różowej farby do włosów w tym przypadku można mieć już nawet za około 10 zł.
Wśród ciekawych, alternatywnych sposobów na zafarbowanie włosów z pewnością można wymienić Be Color Crazy FarbaToner w żelu, coraz chętniej kupowana przez zdecydowane na konkretne zmiany kobiety.

testersi.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPowiększone usta
Następny artykułMaskara do rzęs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here