Srebrne kolczyki i ich zalety

Biżuteria ze srebra to klasyka, która od lat cieszy się dużą popularnością. Kobiety bardzo często sięgają po kolczyki srebrne, ponieważ pasują praktycznie do każdej stylizacji i zawsze prezentują się zjawiskowo. Duży wybór kolczyków z tego ponadczasowego materiału sprawia, że możemy stać się posiadaczami klasycznych wkrętek, eleganckich kolczyków z kamieniami szlachetnymi czy dłuższych modeli, które idealnie będą sprawdzały się podczas wieczornych wyjść i przyjęć. Dlatego warto mieć w swojej szkatułce z biżuterią chociaż kilka par tych błyskotek, aby móc je zmieniać i podkreślać nimi swój look.

Kolczyki srebrne – ponadczasowość i elegancja

To co wyróżnia wyroby ze srebra to przystępność cenowa. Dzięki temu kolczyki srebrne, które uważane są za idealną alternatywę dla złota, może sobie sprawić niemal każdy. Co ważne, kolczyki srebrne są ponadczasowe, nigdy nie tracą na aktualności i zawsze prezentują się efektownie. A zatem stosunkowo niska cena, trwałość oraz praktyczność i uniwersalność to podstawowe zalety tej lubianej przez panie biżuterii. Warto dodać, że jest ona idealnym pomysłem na prezent. Różnorodność, jaką zapewniają producenci wyrobów z tego szlachetnego surowca powoduje, że z łatwością znajdziemy kolczyki srebrne dla osoby lubiącej tradycyjne i minimalistyczne formy, jak i takiej, która ceni oryginalność i nietuzinkowość… Ciekawostką jest to, że srebru od wieków przypisuje się pozytywne działanie na organizm człowieka, w tym właściwości bakteriobójcze, co tylko potwierdza, że kolczyki ze srebra warte są uwagi i tego, aby regularnie je zakładać.

Niezniszczalne srebro

Jak już wspomniano kolczyki srebrne są bardzo trwałe i przez lata nic się z nimi nie dzieje – nie rdzewieją i cały czas wyglądają jak nowe. Trzeba tylko pamiętać o ich regularnym czyszczeniu, ponieważ srebro ma to do siebie, że lubi ciemnieć. Ale wówczas wystarczy tylko specjalny środek do czyszczenia srebra i miękka szmatka, aby kolczyki srebrne znów lśniły i zachwycały swoim blaskiem. Aby utrzymywał się on jak najdłużej bez konieczności ponownego czyszczenia i polerowania, przechowujmy je w szczelnie zamkniętej szkatułce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here