Czyste okna są marzeniem każdej perfekcyjnej pani domu – pokazują bowiem, iż mieszkanie jest zadbane. Jednak mycie okien często jest czasochłonne i wymaga dużego nakładu pracy, a także częstego zmieniania wody i korzystania z dużej ilości detergentów. Jak zatem zorganizować mycie okien, aby było ono bezproblemowe i skuteczne, a szyby lśniły?

Potrójna moc

Myjka Leifheit została specjalnie zaprojektowana, aby jak najbardziej ułatwić mycie szyb. Posiada wyjątkową nakładkę z mikrowłówkien oraz gumową ściągaczkę, która pozwala na łatwe i bezproblemowe ściąganie nieczystości z okien. Myjka umożliwia wykonanie trzech czynności jednocześnie – mycia szyb, ram oraz narożników. Ściąga również wodę, co powoduje, iż możesz zapomnieć o zachlapanej podłodzie przy myciu okien – ten problem już nie będzie Cię dotyczył. Myjka wyposażona jest w specjalny drążek teleskopowy, który zdecydowanie ułatwia mycie wysoko położonych okien. Stabilny uchwyt dobrze utrzymuje się w dłoni, co sprawia, iż nie będzie powodował smug podczas czyszczenia okien. Myjka posiada dwa przeguby, dzięki którym można je ustawić pod optymalnym kątem – ułatwi to znacznie mycie nawet najbardziej oddalonych od siebie narożników.

Wygoda i łatwość

Myjka znakomicie nadaje się do mycia powierzchni płaskich i błyszczących, takich jak lustro bądź szyba. Z tym produktem mycie okien będzie proste i przyjemne, a Ty pozbędziesz się rutyny towarzyszącej tej czynności. Myjka wykonana jest z tkaniny z domieszką poliestru, dzięki czemu jest w stanie utrzymać sporą ilość wody. Budowa materiału gwarantuje także odporność na kapanie nawet wtedy, gdy tkanina jest w pełni nasączona. Sprzęt zaopatrzony jest w obrotowy przegub, za pomocą którego można obracać myjką, co gwarantuje maksymalny komfort w użyciu.

Jeśli zależy Ci na szybkim i bezproblemowym myciu okien, sprawdź ofertę firmy Leifheit. Proponowane tam akcesoria powstały z myślą, aby maksymalnie ułatwić sprzątanie i uczynić je czynnością  nieskomplikowaną i przyjemną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here