Jeszcze do niedawna sądzono, że każda kobieta powinna być wierna jednemu zapachowi. Obecnie sytuacja się zmieniła i perfum ma wyrażać nas i naszą osobowość, co wcale nie oznacza, że musimy trzymać się tylko jednego zapachu. Warto również dobrać go do naszego samopoczucia, poprzez perfum możemy także wyrazić siebie, a nawet nastrój. Perfumy dla mężczyzn z reguły są bardziej intensywne, więc w tym przypadku niezależnie od pory dnia, czy sytuacji mogą oni używać tylko jednego zapachu.

Dobierz idealny zapach dla siebie

Wbrew pozorom dobór odpowiedniego zapachu wcale nie jest taki łatwy. A źle dobrany może powodować mdłości i migreny. Warto pamiętać o kilku zasadach, które pozwolą uniknąć błędów. Przede wszystkim na co dzień, lepiej sprawdzają się delikatne i lekkie nuty zapachowe, natomiast wieczorem można użyć czegoś intensywniejszego i mocniejszego. Perfum aplikujemy na nadgarstki, szyję lub ewentualnie naciskamy atomizator i uwalniamy chmurkę zapachu, w którą wchodzimy. Zapach powinien nas otulać, ale nie przytłaczać. Zapach perfum powinien do nas pasować, tak jak ulubiona sukienka. Nuty kwiatowe najczęściej wybierają romantyczki, które lubią delikatność i subtelność, natomiast nuty owocowe polecane są dla aktywnych kobiet. Pewne siebie panie mogą używać perfum z nutą szyprową, które są dosyć intensywne, to również odpowiedni zapach na wieczorne wyjścia, gdy chcemy pokazać swój seksapil. Szeroki wybór można znaleźć na stronie https://www.brasty.pl/perfumy, gdzie każda kobieta znajdzie dla siebie coś, co spełni jej oczekiwania.

Perfumy dla mężczyzn- najlepszy wybór dla Ciebie

Bardzo często panowie dostają perfumy w prezencie, a to błąd. Każdy powinien dobrać do siebie najbardziej pasujący zapach. Nie należy się przy tym spieszyć. Oczywiście warto pamiętać, zapach sprawdzamy na skórze, a nie wąchając papierek. Jeżeli chcemy zneutralizować poprzedni zapach, należy wąchać, przez krótką chwilę świeże ziarna kawy. Dobór odpowiedniego zapachu dla mężczyzny jest ważny, gdyż panowie są przeważnie wierni swoim perfumom przez wiele lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here