Zdrowa i smaczna dieta bez wysiłku

Zdrowy tryb życia cieszy się coraz większą popularnością właściwie wśród każdej grupy wiekowej, a nawet powoli staje standardem. Wiąże się z tym wzmożone zainteresowanie zdrową dietą, opartą pełnowartościowe składniki, ale też bogatą w smaki i urozmaicone dania. Jednak większość osób na co dzień nie ma możliwości w pełni zaplanować pożywnych posiłków – tu z pomocą przychodzi mały-wielki pomocnik – catering dietetyczny, znany także jako dieta pudełkowa.

Pełnia składników odżywczych w trosce o dobre samopoczucie

Catering dietetyczny jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zdrowo schudnąć, poprawić nawyki żywieniowe, a przy okazji dla wszystkich zapracowanych osób, które w biegu najczęściej sięgają po szybkie, mało wartościowe posiłki i przekąski. Kolorowe, aromatyczne dania cieszą oczy i sprawiają, że aż chce się zdrowo odżywiać. Zdrowiewpudełkach spełnia wymagania, jakie stawia się cateringowi dietetycznemu.

Zdrowiewpudełkach to posiłki skomponowane tak, aby zapewnić optymalną ilość wszystkich niezbędnych witamin i minerałów, co w połączeniu z dużą różnorodnością użytych składników zapewnia witalność i wspaniałe samopoczucie. Świeże składniki wysokiej jakości bez względu na rodzaj diety: czy to dieta standardowa, czy odchudzająca, dla osób z nietolerancjami czy wegetarian – zdrowie i smak bez kompromisów.

Zdrowiewpudełkach – warianty diety

Oferowany catering dietetyczny został przygotowany wedle piramidy zdrowego żywienia specjalnie dla osób mieszkających w Rzeszowie. Różnorodne warianty diety pozwolą na pełne dopasowanie do specjalnych wymagań dietetycznych, zarówno pod względem kaloryczności (1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal), jak i rodzaju diety (dostępne warianty to dieta standardowa, wegetariańska, bez glutenu, bez laktozy).

Na każdy dzień zaplanowanych jest 5 posiłków, które zamówić można w wersji testowej na jeden dzień lub w pakiecie na 5,10 lub 20 dni. Co więcej, składając zamówienie, z łatwością wybierzemy godzinę dostawy.

Pewność i profesjonalizm

W trosce o komfort klienta menu na najbliższe dni udostępniane jest na stronie internetowej z wyprzedzeniem. Ponadto istnieje możliwość konsultacji z dietetykiem poprzez formularz online na stronie cateringu Zdrowiewpudełkach. Wykwalifikowany dietetyk z chęcią odpowiada na nurtujące pytania, doradza i wspiera, a to wszystko bez wychodzenia z domu – co stanowi z pewnością dodatkową zaletę dla osób zapracowanych.

Krótko mówiąc, catering dietetyczny Zdrowiewpudełkach to kompleksowe rozwiązania w drodze do dietetycznego celu. Różnorodne posiłki, smaczne i odżywcze są w zasięgu ręki, nieważne, czy dużo podróżujemy, pracujemy czy studiujemy. W dodatku czas zaoszczędzony na robieniu zakupów i gotowaniu można wykorzystać, jak tylko się chce: na hobby, spotkania z rodziną i przyjaciółmi czy relaks w domowym zaciszu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here