Czarny melonik i jego miejsce w kulturze gotyckiej

0
1744

Niesamowity, tradycyjny czarny melonik jest idealnym dodatkiem, który warto dodać do swojej gotyckiej garderoby. Jednak szukając tego idealnego, warto zwrócić uwagę na to, aby był wykonany w 100% z wełny, bowiem tylko taki kapelusz bardzo wysokiej jakości, ze wzmocnionym brzegiem i wytrzymałym materiałem, który pozwala zachować mu jego charakterystyczny kształt – ma sens. Tylko wtedy czarny melonik prezentuje się godnie i w klimacie.

Jak stylowo nosić czarny melonik?

To wspaniałe nakrycie głowy doskonale pasuje do gotyckiego, retro lub steampunkowego wyglądu i jest idealne zarówno do cosplay’u, jak i do codziennego noszenia. Choć można spotkać je w różnych rozmiarach, najczęściej dostępny jest ten, którego obwód wynosi 56 cm, a to znaczy, że będzie pasował do większości rozmiarów. Można go również z łatwością zakładać do peruk lub stylizowanych włosów, w zależności od tego co ktoś chce dopasować do czarnego melonika.

Dodatkowa wskazówka jest taka, by postawić na model który wewnątrz posiada wstążki, jakie można owinąć wokół włosów, aby utrzymać czarny melonik w tym miejscu na głowie – w którym będzie się prezentował najlepiej. Super ładny dodatek do gotyckiej garderoby!

Szukasz czegoś jeszcze bardziej unikatowego?

Postaw na projekt z dodatkami – w takim czarnym meloniku nie znikniesz w tłumie! Warto poszukać w ofertach gotyckich sklepów efektownego projektu, który dodatkowo jest ozdobiony cekinowymi pajęczynami, lśniącym tiulem, satynowymi liśćmi w kształcie płomienia czy samymi błyszczącymi pająkami – a jeśli jeden z nich będzie zwisał na łańcuszku z ronda czarnego melonika to dopiero będzie efekt!

Niezależnie od tego, czy szukasz akcesoriów o tematyce pajęczej na Halloween, czy też łatwego sposobu na podkreślenie swojej „małej czarnej”, taki stylowy czarny melonik, dostępny na stronie https://restyle.pl/product-pol-770-Czarny-melonik-welniany-usztywniony-retro-kapelusz-unisex.html z pewnością się wpasuje do jednej i drugiej wizji. Warto się o tym przekonać patrząc na swoje mroczne odbicie.

Ekstrawagancki i autentyczny wygląd w gotyckim klimacie


W dzisiejszych czasach prawie nikt poza brytyjską rodziną królewską nie nosi kapeluszy. To dobrze, bo równocześnie to sprawia, że ludzie, którzy noszą efektowne, gotyckie, modne i fascynujące meloniki są tym bardziej wyjątkowi. Chcesz dołączyć do tej elitarnej grupy najbardziej stylowych gotów? Wiedz, że masz szczęście, bo dzisiaj w sieci internetowej znaleźć można szeroki wybór meloników i innych przyciągających wzrok kapeluszy, aby móc nadać swojemu gotyckiemu strojowi jeszcze bardziej osobisty charakter. Czapki z głów przed tak genialnym outfitem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here