Dobry puder w kamieniu

Podstawowe wyposażenie każdej kobiecej kosmetyczki obejmuje puder w kamieniu. Jest on niezwykle wygodny w aplikacji, wystarczy odpowiedni pędzel i efekt gwarantowany. Pudry w kamieniu to idealny kosmetyk, który w szybkim czasie odświeża makijaż, matuje skórę twarzy usuwając błyszczenie wchłaniając nadmiar sebum i tym samym wygładza cerę. Jego lekkość, sprawia, że doskonale i równomiernie pokrywa twarz, dając bardzo naturalny efekt.
Pudry w kamieniu najczęściej są kołem ratunkowym kobiet w sytuacjach, kiedy są poza domem, a chcą delikatnie odświeżyć makijaż. Większość z nich posiada lustereczka i gąbki do nakładania, dzięki czemu w każdym miejscu możemy wyciągnąć go z torebki i poprawić stan naszego makijażu.

Najpopularniejsze marki

Według rankingów internetowych i opinii użytkowniczek najpopularniejsze pudry w kamieniu oferują marki takie jak:
1. Inglot – który jest niezwykle trwały, wydajny i ma właściwości matujące. Jego konsystencja jest aksamitna;
2. Kobo – puder tej firmy ma delikatny, miły zapach i lekką konsystencję, całość znajduje się w pięknym opakowaniu;
3. Maxfactor – jest wydajny i niezwykle długo utrzymuje się na skórze. Ma właściwości matujące.

Nakładanie pudru

Uzyskanie naturalnego efektu możliwe jest przy odpowiednim nakładaniu pudru. Wyróżniamy kilka technik. Pierwsza i najbardziej klasyczna to używanie pędzla. Sprawdza się nie tylko przy pudrach w kamieniu, ale również tych sypkich. Metodą gwarantującą niezwykle gładki efekt, jest pudrowanie przy pomocy wilgotnej gąbki i pudru sypkiego. Innym sposobem jest używanie wacika, który pozwala dokładnie i równomiernie pokryć całą twarz.

Warto jednak pamiętać, że stosowanie wyłącznie pudru w kamieniu nie da nam spektakularnego efektu, bez wykorzystania innych kosmetyków. Pełnię makijażu twarzy i trwałość uzyskamy poprzez nałożenie bazy, następnie fluidu i dopiero pudru. Warto również zainwestować w specjalną mgiełkę do utrwalenia makijażu, która dostępna jest w każdej drogerii. Dzięki tym wszystkim etapom, makijaż utrzyma się zdecydowanie dłużej, a w ciągu dnia wystarczy drobna korekta pudrem.

latawcedmuchawce.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here