Jak zainstalować messengera?

Otrzymałeś właśnie swój nowy telefon i być może właśnie zmieniłeś system operacyjny. Zaczynasz powoli przyzwyczajać się do guziczków, ale wciąż czujesz, że to nie jest to, do czego się przyzwyczaiłeś, zatem podejmujesz próbę odtworzenia wyglądu starego menu. Prawie wszystkie ikonki się zgadzają, ale wciąż ci czegoś brakuje. Przypominasz sobie, gdy tylko czujesz potrzebę napisania krótkiej wiadomości do znajomego, którego zdjęcie profilowe wyświetliło ci się po wejściu w ikonkę Facebooka.

I właśnie w tym momencie pojawia się pytanie: jak zainstalować messengera? Stał on się aplikacją niewyobrażalnie ważną, która często zastępuje tradycyjne wysyłanie wiadomości, więc nie ulega wątpliwości, że jej potrzebujesz.

Niezależnie od systemu operacyjnego twojego telefonu musisz wejść do sklepu z aplikacjami. W przypadku Androida będzie to sklep play, którego symbol to kolorowa strzałka, pod nią powinna znajdować się nazwa ikonki. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem Iphone’a, musisz kliknąć w ikonkę App store, jest to duża, biała litera „A” na niebieskawym tle.

Po wejściu do odpowiedniego sklepu, poszukaj ikonki lupy. W androidzie znajduje się ona na górze ekranu, zaś w IOS’e na dole i jest opatrzona napisem „szukaj”. Po jej kliknięciu pojawi się klawiatura, na której powinieneś napisać nazwę szukanej przez ciebie aplikacji. Po zakończeniu wpisywania naciśnij „szukaj”.

Powinna pojawić się szukana przez ciebie aplikacja. Kliknij na nią, a następnie naciśnij przycisk pobierania. Możliwe, że sklep zapyta cię o hasło do twojego konta, wtedy powinieneś je podać.

W przypadku Androida wystarczy twój mail i jego hasło, o ile jest ono założone na platformie Google’a – gmail. Jeśli go nie posiadasz, musisz go założyć. Jeśli jednak posiadasz Iphone musisz założyć osobne konto. W tym celu podążaj za wskazówkami, wypełniając puste pola zgodnie z prawdą.

Jednakże jeśli miałeś już wcześniej założone konto, wystarczy się na nie zalogować. Aplikacja powinna rozpocząć pobieranie, które powinno trwać jedynie kilka sekund o ile posiadasz szybki internet.

Właśnie zostałeś szczęśliwym posiadaczem najpopularniejszej aplikacji do komunikacji, więc ciesz się niekończącymi się rozmowami z Facebookowymi przyjaciółmi.

www.prezentbox.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here