Jesienne wieczory

Jesień to specyficzna poro roku, kiedy aura nie zawsze sprzyja spotkaniom czy też aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Jesienne spacery mają pewne uroki pod warunkiem, że jest to polska złota jesień.
Co robić, kiedy na dworze zimno i pada, a wieczory ciągną się w nieskończoność?
Bardzo dobrym sposobem na jesienne wieczory jest połączenie koc, gorąca herbata i dobra książka. Jesień to czas, kiedy znacząco rośnie ilość wypożyczeń w bibliotekach! Pamiętajmy, żeby poczytać dobra literaturę nie musimy wydawać fortuny w księgarni, wystarczy zapisać się do pobliskiej biblioteki!
A co jeśli nie przepadamy za czytaniem książek?
Inną bardzo ciekawą propozycją jest spędzanie wieczorów w kinie. Do kina można pójść z przyjaciółmi, a później przy kubku herbaty wymienić się wrażeniami, ale można również pójść samemu.
Jesienią warto trzymać rękę na pulsie i regularnie sprawdzać co grają w kinach, tak, żeby nie przegapić ciekawego tytułu.
Jeżeli jednak to, co grają w kinach sieciowych komercyjnych nie do końca trafia w nasze gusta, warto zorientować się, czy w naszym mieście są kina studyjne.
Oferta takich kin jest zazwyczaj dużo bardziej wysmakowana, znajdziemy tam tytuły czasami w ogóle niegrane w kinach sieciowych. Trzeba jednak uważać, bo zdarza się, ze w kinach studyjnych jakiś film jest puszczany tylko raz.
Gdzie sprawdzać co grają w kinach studyjnych? Znakomita większość z nich ma swoje strony internetowe, gdzie prezentowany jest aktualny repertuar, warto dodać sobie te strony do obserwowanych. Informacje na ich temat znajdziemy też w lokalnej prasie i na plakatach w mieście.

wpudrze.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo na jelitówkę?
Następny artykułCo na chrapanie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here