Nauczyliśmy się prowadzić szybki tryb życia, dlatego gdy zaczynamy w czymś działać, oczekujemy błyskawicznych rezultatów. Zastanawiamy się nad tym, po jakim czasie widać efekty ćwiczeń i odchudzania, bo nie chcemy przecież niepotrzebnie zbyt długo się męczyć. Jak więc to wygląda w rzeczywistości?

Wszystko zależy od tego, z jaką wagą mamy teraz do czynienia i ile kilogramów zamierzamy zgubić. Jeśli zmagamy się ze sporą nadwagą bądź otyłością, pierwsze efekty odchudzania powinny się u nas pojawić dość szybko. Początkowo będziemy gubić nawet dwa kilogramy miesięcznie, jednak proces spalania tłuszczu zacznie stopniowo spowalniać. Po upływie parunastu tygodni może nawet nastąpić pewien kryzys, w trakcie którego waga nie będzie w ogóle drgnąć, a my oczywiście stracimy swój pierwotny zapał. To właśnie w tym okresie powinniśmy natomiast sięgnąć po dodatkowe suplementy – Jagody Goji w tabletkach, zieloną kawę, ostre przyprawy bądź wodę kokosową. Spróbujmy różnymi metodami przyspieszyć pracę swojego układu metabolicznego, aby ponownie wrócić na dobre tory. Pod żadnym pozorem tylko się nie załamujmy, bo takie przestoje są czymś zupełnie naturalnym. Musimy być na nie przygotowani, jeśli rzeczywiście zamierzamy sporo schudnąć.

Jest jeszcze jedna metoda, dzięki której na pewno wesprzemy się w tym niełatwym okresie. To po prostu ćwiczenia, jakie możemy wykonywać zupełnie za darmo. Wystarczy, że w naszej okolicy funkcjonuje najzwyklejsza siłownia plenerowa. Starajmy się do niej zaglądać systematycznie.

panprezent.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here