Marzy Ci się wspaniała sylwetka? Jeśli tak, to przestań wzdychać na widok swojego ciała w lustrze i zacznij działać. Tak naprawdę jesteś wstanie zrobić więcej, niż Ci się wydaje. A wszystko zacznij od wyznaczenia sobie małego celu i ustalenia strategii.

Na początku zdrowa dieta

Aby schudnąć trzeba przede wszystkim przestawić się na zbilansowaną dietę. Taka dieta to przede wszystkim optymalne połączenie białek, węglowodanów, tłuszczów oraz witamin i minerałów. Białko stanowi ważny składnik budulcowy. Nie tylko więc pomaga budować mięśnie, ale też wspiera ich regenerację. Co do tłuszczu – i ten jest potrzebny. Ważne jest tylko, żeby pochodził ze zdrowych źródeł. Dzięki temu nie będzie się odkładać w postaci tkanki, ale będzie zdrowym źródłem energii, gwarantującym lepsze wchłanianie pewnych witamin. Dietę warto wzbogacić też ziołami i cennymi przyprawami, jak indyjskie złoto – kurkuma.

Naturalne leki

A jeśli zachorujesz, sięgaj po zdrowe suplementy i leki. Doskonałym przykładem jest tu nalewka z aronii – wartości odżywcze której są niesamowite. Dostarcza pełen wachlarz witamin i minerałów, wzmacnia i regeneruje organizm oraz go odtruwa.

A co ze sportem?

I on jest bardzo ważny. A na początek warto zacząć ćwiczyć na bieżni. Ważne tylko, by robić to prawidłowo. Jak biegać na bieżni żeby schudnąć? Po pierwsze potrzebny jest dłuższy trening. Może być mniej intensywny, ważne, by trwał co najmniej 30 min. Poza tym ważne, aby mieć wyprostowaną postawę i żeby korzystać z odpowiedniego nachylenia bieżni, które angażuje więcej partii mięśni.

niemam.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here