Puder HD – z czym to się je?

Każda z nas marzy o perfekcyjnym makijażu. Pięknym, trwałym, takim jaki widzimy na okładkach kolorowych magazynów.

Oglądamy gwiazdy o nieskazitelnej cerze, pięknie wykonturowanych rysach twarzy i zastanawiamy się, czy faktycznie nie mają problemów ze skórą? Czy ich twarz jest zawsze taka matowa? Chcesz poznać sekret gwiazd? Wypróbuj puder HD.

Co to są kosmetyki HD?

HD, czyli z angielskiego High Definition. Kosmetyki do makijażu, których nazwa zawiera te dwie litery łączy wiele cech. Powstały jako wynik rozwoju nowych technologii stosowanych w telewizji, dokładnie wtedy, kiedy to powszechnego użytku weszły technologie wysokiej rozdzielczości, czyli właśnie high definistion. Te nowe rozwiązania zmusiły kosmetologów, makijażystów i wizażystów na całym świecie do wprowadzenia zmian w sztuce makijażu.

Dlaczego? Najnowsze rozwiązania nie miały litości dla niedoskonałości. Klasyczny makijaż na zdjęciach w technologii HD wydawał się przesadzony, ciężki i bardzo widoczny. Przez to twarze wyglądały nienaturalnie. Zmarszczki, rozszerzone pory, przebarwienia i inne niedoskonałości stawały się jeszcze bardziej widoczne w świetle reflektorów.

Na ratunek przychodzą kosmetyki z technologią HD. Twarze modelek, aktorów i gwiazd muzyki znów stały się gładkie i idealne. Kosmetyki mają bowiem jeden wspólny cel – nieskazitelne krycie wszelkich niedoskonałości, przy minimalnej widoczności kosmetyku na twarzy. I swoje zadanie spełniają niesamowicie.

Kosmetyki HD znajdziesz w ofercie wielu popularnych drogeryjnych marek. Wybór jest ogromny, ale pewnie zastanawiasz się, czy kosmetyki HD są również stworzone dla Ciebie?

Jeśli chcesz pięknie wyglądać na zdjęciach z wesela, czy podczas nagrywania filmów w trakcie ważnych dla ciebie wydarzeń, odpowiedź brzmi – jak najbardziej! Jednak stosowanie kosmetyków HD na codzień może obciążać twoją twarz. Jest jednak jeden wyjątek –to puder HD. Ten mały kosmetyk warto mieć zawsze przy sobie. Dlaczego?

Puder do zadań specjalnych

Puder HD to kosmetyk na miarę technologii XXI wieku. Jest przeznaczony dla świadomych, wymagających kobiet, które doskonale wiedzą, czego chcą, Nic w tym dziwnego, że pojawia się już niemal w ofercie każdej z marek makijażowych. Ale to bardzo dobrze dla nas! Są to kosmetyki idealne do każdego rodzaju cery, w tym tłustej i mieszanej.

 

Puder HD – z czym to się je?

Dzięki specjalnym cząsteczkom rozpraszającym światło, puder HD sprawia, że twarz wygląda bardzo naturalnie w każdym oświetleniu, jednocześnie pokrywając wszelkie niedoskonałości. Zbyt rozszerzone pory, przebarwienia, krostki, a nawet drobne zmarszczki. Puder nie tylko doskonale kryje, ale pozostaje niewidoczny na twarzy, dzięki czemu możesz się cieszyć zdrową, promienną i wygładzoną cerą bez efektu maski.

Na pewno spodoba Ci się jego lekka formuła. Pigmenty zawarte w pudrze zatuszują cienie pod oczami. To jednak nie wszystko. Jednym z największych problemów kobiet jest problematyczna, tłusta cera. Codziennie używamy zestawu kremów matujących, bibułek czy toników. Niestety, lato jest dla tłustej cery bezlitosne.

Tu zbawieniem okazuje się puder HD. Oprócz krycia, puder zapewnia transparentny mat i pochłania nadmiar sebum, nie zatykając porów. Puder HD przedłuży też trwałość każdego makijażu, warto mieć go zawsze przy sobie w kosmetyczce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here