Większe usta dzięki medycynie estetycznej

Usta w dużej mierze decydują o urodzie kobiety. Jeżeli są pełne i zmysłowe to stanowią doskonałą ozdobę oraz dodają jej kobiecości. Niestety, mało kto rodzi się z idealnie wyprofilowanymi ustami. Wiele osób nie jest zadowolonych z ich wygląd, ponieważ są zbyt wąskie, małe lub niesymetryczne. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Za ich pomocą możesz uzyskać naturalne i trwałe efekty, które pomogą Ci odzyskać pewność siebie.

Zabiegi powiększające usta

Istnieje wiele sposób, aby powiększyć usta oraz nadać im pożądany kształt. W ostatnich czasach coraz więcej osób decyduje się na powiększanie ust kwasem hialuronowym Warszawa. To prosty i bezpieczny zabieg, którzy przynosi wiele korzyści. Poprzedzony jest aplikacją znieczulenia w kremie. Polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka kwasu hialuronowego za pomocą cienkiej igły. Jego zadaniem jest uzupełnienie miejsc, w których brakuje objętości oraz likwidacja zwiotczeń i bruzd. Trwa zaledwie 20 minut. Polecany jest nie tylko kobietom, które chcą powiększyć sobie ust, dzięki czemu będą prezentować się bardziej zmysłowo. To także sposób na korektę ich niezadowalającego kształtu lub struktury. Asymetria warg lub ich mała objętość niekiedy mają podłoże genetyczne lub wywołane są czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne lub zmiany temperatur. Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego poprawia też nawilżenie ust oraz ich kolor. Efekty są bardzo naturalne i utrzymują się przez długi czas.

Inne sposoby na powiększenie ust

Nie tylko kwas hialuronowy jest chętnie wykorzystywany w medycynie estetycznej do powiększania ust. Inną równie popularną substancją jest toksyna botulinowa, powszechnie nazywana botoksem. Pozwala ona na wyraźne dodanie ustom objętości, jednak bez stosowania wypełniaczy czy zabiegu chirurgicznego. Wbrew pozorom zabieg ten też pozwala na uzyskanie naturalnych i trwałych efektów. Botoks rozluźnia mięśnie warg, dzięki czemu stają się optycznie większe oraz pełniejsze. Terapii poddaje się jedynie górną wargę. Polega ona na wprowadzeniu pod skórę około 10 jednostek botoksu. Zabieg ten sprawia, że kontur warg jest wyraźniejszy oraz zmniejsza się odległość między końcem nosa a ustami. Chociaż przed jego wykonaniem można skorzystać ze znieczulenia, w większości przypadków jest to zupełnie niepotrzebne, ponieważ jest on praktycznie bezbolesny. Cały proces trwa zaledwie kilkanaście minut i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pełny efekty zabiegu widoczne są po około 2 tygodniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here