Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Sprawdź domy Naramowice

Od dłuższego czasu szukasz mieszkania, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Uzyskasz świetną lokalizację i dostęp do pełnej infrastruktury, a także zapewnisz bliskość natury? Nove Oleandry to doskonała inwestycja dla Ciebie! To właśnie tutaj poczujesz się dobrze i rozpoczniesz nowe życie! Szczegółową ofertę oraz cennik możesz poznać na NoveOleandry.

Nove Oleandry to niepowtarzalna inwestycja, z której będziesz mógł cieszyć się przez długi czas! Wybrane mieszkanie lub dom przekażesz swoim dzieciom, a może nawet oni podarują je Twoim wnukom? Nove Oleandry to osiedle, które zapewni Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo, wygodę oraz codzienny komfort. Jest to nowoczesne osiedle składające się z dwóch budynków (bloki mieszkalne) i domów. Położone jest w Poznaniu i ma idealną lokalizację w bliskości natury, sklepów spożywczych, szkół, przychodni i wielu innych placówek. W ofercie Nove Oleandry znajdziemy mieszkania oraz domy naramowice. Wszystkie z budynków posiadają wygodne parkingi umożliwiające Ci codzienne parkowanie bez obawy o brak miejsca.

Korzyści płynące z zamieszkania na osiedlu Novych Oleandrów

Przede wszystkim Nove Oleandry położone są w malowniczym i klimatycznym miejscu. Wyróżniają się unikatowym zabudowaniem wykonanym z elewacji mineralnej płytki klinkierowej. Ponadto powstały z surowców ekologicznych i pozwalają, każdego dnia dbać o naturę jednocześnie oferując bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Domy naramowice  w części zostały już kupione przez rozsądnych inwestorów. Wolne pozostały jeszcze niektóre mieszkania oraz domy wolnostojące. Dlatego nie należy dłużej się zastanawiać, tylko umówić się na wizytę i poznać ofertę osiedla Nove Oleandry.

Domy naramowice to gwarancja wygody i bliskości przyrody. Zlokalizowane są w pobliżu Rezerwatu Żurawiniec, Góry Morasko, wybrzeża Warty i Nadwarciańskiego Szlaku Rowerowego. Dodatkowo otoczone są bajeczną leśniczówką i licznymi stawami rybnymi. Tutaj swoje szczęście odnajdzie każdy wielbiciel natury! Bliskość przyrody pozwoli spędzać Tobie i Twoim dzieciom wolny czas w sposób aktywny i edukacyjny. Każdy weekend będziesz mógł pożytecznie zaplanować – spędzić czas na świeżym powietrzu podczas pikniku lub udać się na przejażdżkę rowerową.

Osiedle Nove Oleandry położone jest blisko centrum, dzięki temu zawsze zdążysz do pracy, załatwisz potrzebne obowiązki i w łatwy sposób skorzystasz z uroków miasta. Infrastruktura osiedla stale się rozbudowywana i pozwala szybko dojechać w dowolne miejsce w mieście. Dodatkowym atutem jest dostęp do komunikacji miejskiej, a także wielu niezbędnych osiedlowych placówek. W osiedlu kryją się liczne sklepy spożywcze, piekarnie, żłobki, przedszkola i szkoły, przychodnie i prywatne kliniki, a także poczta. W niedalekiej odległości od Nove Oleandry znajduje się kampus uniwersytecki, urzędy, restauracje, stacje benzynowe i inne instytucje.

Decydując się na kupno mieszkania lub domu na osiedlu Nove Oleandry masz pewność, że Ty i Twoje dzieci będziecie bezpieczni. Łatwo dostaniesz się do sklepu, piekarni, urzędu lub innej instytucji. Nie będziesz musiał wozić dzieci do szkoły, samodzielnie dotrą do wybranej przez Ciebie placówki zaledwie w kilka minut.

Nove Oleandry głownie zamieszkane są przez młode rodziny, które cenią sobie wygodę, nowoczesność oraz miejski styl życia. Pozwalają wypocząć na świeżym i bajecznie urządzonym krajobrazie. Gwarantują bezpieczeństwo dla całej rodziny i łączą mieszkańców w wspólnej więzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here