Tusze do rzęs ranking

Dobry makijaż oczu nie jest łatwą sprawą. Aby dobrać odpowiedni tusz, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, a także wieloetapowość wyboru. Pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy zrobić, to określić typ naszej cery. Tusz co prawda dotyczy rzęs, ale rzęsa jest wytworem skóry, i to bardzo wrażliwym na wszelkie zmiany kosmetyków. Poniżej przedstawiam wybrane tusze do rzęs – ranking w oparciu o subiektywne odczucia
Pierwszym z tuszy jest Bourjois twist up the volume – jest to tusz zwiększający objętość za pomocą szczoteczki 2w1. Ma ona zmienną geometrię, dzięki czemu możliwe jest wystylizowanie za jej pomocą długich i grubych rzęs. Pierwsza pozycja szczoteczki daje możliwość równomiernego rozprowadzania produktu wzdłuż wszystkich rzęs. Pozycja druga nadaje dużą objętość dzięki zagęszczonemu włosiu szczoteczki.
Drugim produktem jest Maybelline Lash Sensational – zapewnia on grube i objętościowe rzęsy. Nadaje także bardzo intensywny i nasycony kolor. Tusz ten zawiera także różnego rodzaju olejki (arganowy oraz z krokosza barwierskiego), które idealnie pielęgnują rzęsy.
Trzecim produktem z serii jest Collistar Mascara Infinito High Precision Brown Universal – jest to najlepiej sprzedający się produkt marki Collistar. Jego formuła opiera się na naturalnych składnikach, m.in. na woskach. Jego rolą jest pogrubienie i uniesienie rzęs u samej nasady. Aplikuje się go bardzo łatwo dzięki odpowiedniej szczoteczce. Bardzo chwytliwym składnikiem jest dodatek pereł nadający pomalowanym rzęsom blasku.
Czwartym produktem w rankingu jest Pupa Ultraflex Mascara – jego rola to maksymalne podkręcenie rzęs. Jest to możliwe dzięki jego recepturze (jest on wyposażony w składniki naturalne oraz modelujące). Jest on także niesamowicie trwały, dzięki czemu nie są mu straszne ekstremalne warunki pogodowe. Dzięki szczoteczce wykonanej z polimeru aplikacja i rozczesywanie rzęs jest bardzo łatwe.
Ostatnim produktem w zestawieniu jest Max Factor MasterPiece Max – jego cechą charakterystyczną jest innowacyjna szczoteczka – Volume iFX. Dzięki niej rzęsy zostają idealnie rozdzielone, wydłużone i pogrubione.

enjoythelittlethings.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here