Czy taki stan rzeczywiście istnieje, czy jest jedynie wymysłem mężczyzn, usiłujących wytłumaczyć niezadowolenie pań z jakiegoś aspektu, częstokroć wspólnego życia? Napięcie przedmiesiączkowe – jak łagodzić objawy PMS? Pytanie ważkie, gdyż mające niestety miejsce. Panie, cierpiące na tę dolegliwość, w najgorszych przypadkach są nie do zniesienia, w najłagodniejszych, mają delikatne pretensje, ale o wszystko, często o rzeczy z pozoru nieistotne.
W odbiorze mężczyzn wygląda to jednak zawsze na przypadek skrajny, bo jak inaczej wytłumaczyć pretensje o niewyniesione śmieci, skoro nie przeszkadzały jej od tygodnia albo zagracenie warsztatu, standardowo wyglądającego na pobojowisko bądź złomowisko. W tych dniach panie są niestety przeczulone, a mężczyźni, przynajmniej ci mądrzy, wolą im się wtedy usuwać z drogi.
Triki urodowe z sodą oczyszczoną zdały się na nic, pralka podskakuje bardziej niż zwykle, a trawa jest stanowczo, bo o trzy i pół milimetra za wysoka. Takie bywają nasze panie, a my w tym czasie musimy odłożyć na bok własne bolączki i zająć się spełnieniem ich oczekiwań.
Martwi cię drętwienie prawej ręki i palców prawej ręki? Dowiedz się, o co chodzi, ale później. Obecnie masz ważniejsze sprawy na głowie. Zagubiona skarpetka musi zostać odnaleziona przez ciebie albo do wieczora nie będziesz słyszał o niczym innym i zapomnij na dziś o meczu w telewizji, chyba że uciekniesz z domu i obejrzysz go sobie z kolegami.
Można też wziąć panią na kolana i przytulić, opcja zazwyczaj najskuteczniejsza.

satik.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here