Często przy najmniejszym dyskomforcie chorobowym, biegniemy do lekarza. On zapisuje nam kilka tabletek i mamy zdrowieć. Niestety po takiej terapii często dopada nas ból żołądka po antybiotyku – jak z nim walczyć? Odpowiedz jest prosta, a mianowicie probiotyki. Mają za zadanie odtworzyć florę bakteryjną w naszym organizmie. Została ona zdewastowana przez uboczne działanie antybiotyków. Na rynku jest bardzo duży wybór tego rodzaju preparatów. Naturalny sposób to kefir, który posiada większość potrzebnych nam kultur bakterii.

Nie zapinamy się w spodnie. Zaczyna nam się wylewać tłuszczyk, a podbródek wisi. Czy już jesteśmy otyli a może grubi? Żeby to określić, pomoże nam wskaźnik masy ciała- BMI. Trzeba podkreślić, że sprawdza się jedynie dla osób nieuprawiających sportu. Jest to wywołane faktem, iż aktywność fizyczna zwiększa ilość posiadanej tkanki mięśniowej. Waga wtedy nie jest adekwatna do wzrostu. Sposób liczenia polega na podzieleniu wagi przez wzrost w metrach podniesiony do kwadratu. Wartości powyżej dwadzieścia a poniżej trzydzieści są prawidłowe.

Co to jest szczęście? Myślę, że cieszenie się z tego, co mamy i dążenie do tego, co pragniemy. Wystarczy kilka prostych kroków do szczęścia. Trzeba usiąść i zastanowić się, za co jesteśmy wdzięczni życiu i co chcielibyśmy osiągnąć oraz jak to zrobić. Nasze cele muszą być realne, gdyż inne skończą się fiaskiem, a to nie sprawi, że będziemy szczęśliwi. Lepiej małymi łyżeczkami jeść zupę niż się nią oblać oraz poparzyć. Trzeba pragnąć szczęścia.

istaszow.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here