Żadna z nas nie chce być przysłowiowym „”kopciuszkiem””, a na pewno nie wybierze takich kosmetyków, które zaszkodzą urodzie. Przeciwnie ich zadaniem ma być uzewnętrznianie tego, co jest w nas najpiękniejsze i ukrywanie, poprawianie tego, co jest niedoskonałe.
I tak przy wąskich, skromnych ustach możemy pomóc sobie stosując błyszczyk do ust, który je powiększy poprzez zawarte w nim składniki pobudzające krążenie (imbir, mięta pieprzowa, papryczka chili itp.), które jednocześnie doskonale nawilżają usta. Niektóre z nich działają natychmiastowo, inne zaś po regularnym stosowaniu w ciągu kilku dni.
Dodatkowo z konieczności częstego używania tego kosmetyku ważna jest też jego postać, możemy skusić się na tradycyjną, choć mniej wygodną tubkę, albo błyszczyk z aplikatorem lub w postaci sztyftu. Gama oferowanych na polskim rynku błyszczyków jest bardzo duża i różnorodna, pamiętajmy jednak, że oprócz ceny ważne są również walory jakościowe, czyli powinien zawierać on naturalne składniki, witaminy, powinien być hypoalergiczny, trwały, wydajny oraz niepodrażniający i niewysuszający ust.
Przy poprawianiu urody naszych włosów najtrudniejsza jest zmiana fryzury, a może najłatwiejsza jeśli chodzi o ich długość. Przy włosach długich oprócz samej pielęgnacji możemy zastosować mnogość proponowanych przez specjalistów fryzur. Inaczej jest z tymi krótkimi, aczkolwiek już zastosowane refleksy na krótkich włosach potrafią nadać im blasku i świeżości, a na pewno zwrócić uwagę i dodać urody naszej osobie.

www.blogprasa.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBlizny i rozstępy
Następny artykułZdrowie i szczęście

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here