Kwadratowa twarz – jaką dobrać fryzurę?
Fryzury do kwadratowej twarzy powinny być asymetryczne. Doda to przeciwwagi ostrym rysom twarzy i zmiękczy je. Warto też zaczesywać wszystkie włosy na jedną stronę co doda wyglądowi romantyzmu. Cięcie powinno być krótkie lub półdługie, lepiej zrezygnować z bardzo długich włosów. Idealnie sprawdzą się też loki i fale. Dobrze by loki opadały na twarz, delikatnie zakrywając wysunięte elementy twarzy. Zdecydowanie posiadaczki kwadratowej twarzy nie powinny decydować się na proste grzywki.

Kosmetyki za grosze.
Czy istnieją tanie dobre kosmetyki? Zdecydowanie tak. Często cena nie idzie w parze z jakością. Bardzo drogie kosmetyki mają nierzadko fatalny skład. Następnym razem będąc w drogerii zamiast sugerować się ceną, przeczytaj skład kosmetyku. Co powinien zawierać a czego absolutnie nie? Wiele kosmetyków w składzie ma na pierwszym miejscu wodę ale w tych najlepszych zastępuje się ją wyciągami roślinnymi lub hydrolatami. Warto zwrócić uwagę na wymienione alergeny. Unikajmy kosmetyków, w składzie których znajdziemy SLS bądź SLES. Często podrażnia on skórę.

Jak działa szampon przeciwłojotokowy?
Szampon przeciwłojotokowy ma działanie przeciwgrzybiczne i antybakteryjne. Przede wszystkim jednak hamuje nadmierne wydzielanie łoju co jest problemem natury estetycznym ale nie tylko – nadmiar łoju na skórze głowy może prowadzić do chorób skóry. Szukając szamponu który rozwiąże problem przetłuszczania się skóry głowy w jego składzie szukać powinniśmy biosiarki oraz oczyszczonej smoły pogazowej.

pytano.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here