Jeżeli masz niespłacone zadłużenie figurujesz w BIK i KRD jako osoba nie posiadająca zdolności kredytowej. Dlatego starając się w banku o pożyczkę nie uzyskasz pozytywnej odpowiedzi, no może jedynie wtedy gdy starasz się o kredyt konsolidacyjny jednak zazwyczaj wtedy uzyskasz najniższą możliwą sumę, a dodatkowo będziesz musiał posiadać zabezpieczenie w formie nieruchomości.

Jednak do uzyskania kredytu bez sprawdzania BIK wystarczy odwiedzić bądź też zadzwonić do instytucji pozabankowej, gdzie nie musimy przedstawiać żadnej informacji o zarobkach oraz historia kredytowa nie jest już ściśle brana pod uwagę.

Często w celu uzyskania pożyczki wystarczy wypełnić bardzo prosty formularz, w którym wpisujemy potrzebną sumę pożyczki, okres spłaty jaki nas interesuje oraz wysokość naszych dochodów.
Takie pożyczki jednak warto pobierać wyłącznie od sprawdzonych firm, które istnieją na rynku od jakiegoś czasu, wtedy mamy pewność, że firma ta oferuje uczciwe oraz przejrzyste warunki pożyczki. Należy dodać, że firmy te chociaż nie biorą pod uwagę BIK i KRD w celu odmowy udzielenia pożyczki, często zaglądają tam w celu ocenienia swojego ryzyka i wykalkulowania potencjalnych kosztów.

Pamiętaj, że taka pożyczka chociaż jest łatwa do uzyskania, to należy ją spłacać sumiennie i nie opóźniać się z ratami, ponieważ to również leży w naszym interesie. Jeżeli wpadłeś w kłopoty taka pożyczka, może cię z nich uratować.

student-zarabia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here