Jakie wybrać etui na Huawei P30 lite?

0
1806

Nie ma chyba drugiej takiej marki, która rozwinęłaby się tak prężnie w tak błyskawicznym czasie. Co rusz słyszymy o nowych modelach tej firmy. I takim właśnie kolejnym dzieckiem sukcesu jest Huawei P30 lite. Wyposażony w potrójny aparat AI i ekran typu Dewdrop oraz inne znakomite funkcje.

Sercem urządzenia jest autorski Kirin 710 wsparty 6 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni na pliki. Za wydatkowanie energetyczne odpowiedzialna jest bateria o pojemności 3340 mAh z możliwością szybkiego ładowania 18 W. pozostawiono również złącze mini jack 3,5 mm.

Mając w użytku taki sprzęt należy solidnie i rozsądnie zastanowić się nad rodzajem zabezpieczenia.

 

Bo telefony choć bogate w wartości wewnętrzne, nie wytrzymają uderzenia o podłogę, nie mówiąc o twardych podłożach… bez uszczerbku, taki wypadek jest niemożliwy.

Na szczęście wraz z rozwojem i wprowadzaniem nowych modeli, poszerza się także branża akcesoria  telefonicznych dedykowanych do Huawei P30 lite. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać w pełni idealne i dopasowane etui.

Huawei wyprodukował oryginalne etui do P30 lite, które oprócz swej renomowanej i dedykowanej marki co już samo w sobie jest powodem że to może być taki „must have”, również prezentują się w większości bardzo ładnie, elegancko i gustownie.

Wykonane z materiałów o największej wytrzymałości przyczyniają się do długiej żywotności produktu, co daje satysfakcje użytkownikom. Oprócz tego rzecz jasna i najważniejsza stają się znakomitym zabezpieczeniem dla telefonu. Takie firmowe pokrowce pięknie prezentują się na ważnych spotkaniach biznesowych, firmowych czy innych.

Aczkolwiek dobrze dobranym etui okaże się tutaj również wykonane ze skóry naturalnej etui w formie książeczki. Zamykane na klapkę boczną bądź pionową. Jest to świetne połączenie funkcjonalności ze stylowym wyglądem.

Dla kobiet lubiących wyróżnienie, a wiadomo większość kobiet lubi … powstała specjalnie stworzona linia etui. Poprzez małą szczelinkę wypełnioną płynem i wsypanym do niego brokatem pozyskane zostało nietuzinkowe, niepowtarzalne i efektowne etui. Wraz z każdym ruchem dłoni brokaciki przemieszczają się tworząc niesamowity efekt wędrujących światełek. Bogata kolorystyka zadowoli każde gusta.

Huawei P30 liteSkromniejsze osoby zadowolenie odnajdą z kolei w zwyczajnych ale równie wytrzymałych back casach,  które to nakładane są na tył Huawei P30 Lite tworząc zabezpieczenie telefonu w nieoczekiwanych sytuacjach. W zależności od potrzeb do wyboru są różne….
Wykonane z metalicznych twardych materiałów, które idealnie sprawdzą się na przykład w czasie uprawiania sportów nawet tych ekstremalnych. Dzięki wytrzymałym materiałom i wykonaniu tworzą amortyzację dla spadającego telefonu.

Osoby, które nie specjalnie życzą sobie zmiany zewnętrznej obudowy usatysfakcjonowane będą standardowym przeźroczystym ultra cienkim back casem, który niezauważanie świetnie chroni plecki oraz boki naszego Huawei P30 Lite.

Idealne dopasowania każdego z etui nie wpływa źle na użytkowanie. Posiada wszystkie potrzebne wycięcia. Ułatwia dopasowanie telefonu podczas trzymania go w dłoni, jak również sprawia że jest on solidnie zabezpieczony i chroniony przed uszkodzeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here