Manicure hybrydowy - co warto wiedzieć?

Manicure hybrydowy to niezaprzeczalnie największy hit w branży stylizacji paznokci. Kto raz spróbuje tej metody, już nigdy nie wróci do tradycyjnych lakierów. Nie dziwne, wszak lakiery hybrydowe dają naturalny wygląd, piękną paletę kolorów i co najważniejsze niezwykłą trwałość. Manicure hybrydowy słynie z tego, że jest super odporny. Nie odpryskuje, trudno go zarysować czy uszkodzić. Kolejną zaletą jest to, że tuż po jego wykonaniu można już robić dosłownie wszystko. Jest trwały, nie odgniata się i pięknie błyszczy. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Gdzie wykonać zabieg?

Jeśli chcesz wykonać manicure hybrydowy, wybierz salon manicure we Wrocławiu, który spełnia niezbędne warunki:

 • jest schludny i dobrze wyposażony,
 • posiada bogatą paletę barw lakierów hybrydowych,
 • lakiery mają widoczną etykietę, a kosmetyczka z łatwością wskaże Ci ich skład,
 • w którym manikiurzystka stosuje jednorazowe pilniki, patyczki oraz rękawiczki,
 • gdzie każdy z akcesoriów wielokrotnego użytku jest sterylizowany i pakowany w jednorazowe opakowania z datą sterylizacji,
 • w którym już od wejścia widać certyfikaty i dyplomy świadczące o wysokiej jakości usług,
 • który w sieci ma bardzo dobrą opinię.

Nigdy nie wybieraj salonu, biorąc pod uwagę tylko cenę zabiegu. Manicure hybrydowy nie jest wcale drogi. Zależnie od rodzaju zdobienia kosztuje w granicach 50 złotych. Wbrew pozorom wiele kobiet, szukając dobrego salonu ślepo wierzy, że tanio znaczy dobrze. Nie oszukujmy się, za jakość trzeba zapłacić, bezpieczeństwo i higiena to podstawa, ale także koszt dla salonu. Sprawdź zatem, jak powinny wyglądać poszukiwania najlepszego gabinetu, na co zwrócić uwagę, gdzie i jak szukać. Wszystko to znajdziesz w naszym poradniku http://beblaki.pl/jak-wybrac-najlepszy-salon-manicure-we-wroclawiu-wiemy-jak-go-znalezc/. To zbiór kluczowych informacji, w którym dodatkowo umieściliśmy wskazówki dotyczące źródeł najlepszych salonów w Polsce.

Jak usunąć ten super trwały manicure?

Usuwanie hybrydy nie jest zabiegiem trudnym, ale należy podkreślić, że nie zrobisz tego zwykłym zmywaczem do paznokci. Do ściągania hybrydy stosuje się specjalny remover do hybrydy. To w większości przypadków czysty aceton, czasami wzbogacany o dodatkowe składniki odżywcze.

Ściąganie hybrydy w salonie odbywa się w następujących krokach:

 1. Kosmetyczka dokładnie omyje i zdezynfekuje dłonie.
 2. Następnie może delikatnie spiłować wierzchnią część lakieru, dla lepszej efektywności działania removeru. Do tego używa zwykle frezarki z odpowiednią końcówką.
 3. Na każdy paznokieć nałoży specjalny okład z wacika bezpyłowego zamoczonego w removerze, który następnie zawinie w folię aluminiową. Niektóre salony stosują ładnie wyglądające, specjalne klipsy do usuwania hybrydy. Zawierają one również wacik nasączony acetonem i folię aluminiową.
 4. Po około 10 minutach, kiedy aceton rozpuści hybrydę, kosmetyczka zdejmie okład i rozpocznie ściąganie lakieru. Powinna zrobić to energicznym, zdecydowanym i półkolistym ruchem. Ewentualne pozostałości hybrydy należy usunąć striperem lub drewnianym patyczkiem.
 5. Następnie wystarczy umyć dłonie i nałożyć krem oraz odżywkę do paznokci, ewentualnie można przejść do wykonania nowego manicure hybrydowego.

Manicure hybrydowy ma piękny wygląd i stał się nieodłącznym elementem stylizacji na każdą okazję. Jest trwały i naturalnie wygląda, co jest jego największą zaletą. Nie dziwne więc, że jest tak chętnie wybierany.

aplikacja Moment.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here