Manicure hybrydowy – niezbędnik dla początkujących.

Idealny wygląd dłoni i brak konieczności wykonywania zabiegu na paznokciach bardzo często? O tym marzy każda z kobiet i dzięki połączeniu zwykłego lakieru z żelowym lakierem do paznokci można to uzyskać. Mowa tu o hybrydzie, lub manicure hybrydowym.

Lampa.

Prócz wyżej wspomnianych lakierów niezbędnym w przypadku manicure hybrydowego jest użycie lampy. Bez zaopatrzenia się w nią nie mamy nawet co myśleć o hybrydzie, gdyż ona się po prostu nie utrzyma przez kilkanaście dni, a o to tutaj przede wszystkim chodzi.

Paznokcie należy naświetlać każdorazowo po nałożeniu kolejnej warstwy lakieru. Bez tego nie uzyskamy wytrzymałości efektu. Jeśli mowa o wyborze lampy to musi mieć ona odpowiednią moc. Im mocniejsza, tym czas wykonywania zabiegu jest krótszy.

Manicure hybrydowy – niezbędnik dla początkujących.

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup lampy UV o mocy 36 watów. Zastosowanie tego typu lampy umożliwia bardzo szybkie wykonanie manicure hybrydowego. Innym typem lampy, której można użyć jest lampa LED. Ten rodzaj naświetlania jest przeznaczony szczególnie dla osób, które nie posiadają odpowiedniego doświadczenia w przeprowadzaniu manicure, bowiem nie ma konieczności wymiany oświetlenia.

Przy zakupie lampy należy przede wszystkim pamiętać, by zaopatrzyć się w lampę na tyle dużą, by umożliwić umieszczenie w niej całej dłoni.

Lakiery.

Drugim elementem, wspomnianym wcześniej, bez którego nie wykonamy manicure hybrydowego jest lakier.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here