Poznaj Garnier Goodbye Damage

Zniszczone, przesuszone, wysokoporowate z tendencją do puszenia się – jeśli w ten właśnie sposób opisałabyś swoje włosy – uspokajamy. Nie jesteś osamotniona. Zdecydowana większość kobiet boryka się na co dzień z problemem zniszczonych i suchych włosów, którym brakuje blasku i zdrowego wyglądu. Codzienna stylizacja, połączona z używaniem urządzeń emitujących wysoką temperaturę oraz stosowaniem niewłaściwie dobranych, zbyt mocno obciążających kosmetyków, sprawia, że włosy stają się kruche i łamliwe. Tracą swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Mogą też nadmiernie wypadać na skutek osłabienia ich struktury i uszkodzenia łodyg, a nawet cebulek. Jak temu zaradzić? Rozwiązaniem problemów zniszczonych włosów mogą się okazać produkty przeznaczone do ich pielęgnacji, pochodzące z linii Garnier Goodbye Damage. Dowiedzmy się o nich czegoś więcej.

Fructis Goodbye Damage – poznaj produkty do zadań specjalnych!

Garnier Goodbye Damage to linia produktów do codziennej pielęgnacji włosów, przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych na skutek działania różnorodnych czynników. W jej skład wchodzi szampon, odżywka Garnier Goodbye Damage oraz maska. Każdy z produktów ma nieco inne zadanie. Ich cechą wspólną natomiast pozostaje niezwykła skuteczność w działaniu oraz wysoki stopień pielęgnacji i regeneracji, nawet w przypadku mocno zniszczonych kosmyków. Szampon zapewnia głębokie oczyszczenie włosów i skóry głowy z nagromadzonego łoju, resztek kosmetyków używanych do stylizacji włosów oraz innych zanieczyszczeń. Używany do codziennego mycia gwarantuje nie tylko przyjemne uczucie czystości i lekkości włosów, ale także – dzięki dużej zawartości składników pochodzenia roślinnego – głęboką regenerację zniszczonych włosów. Wysoki stopień pielęgnacji włosów zapewnia także maska oraz odżywka Garnier Goodbye Damage. Dlaczego warto stosować te produkty?

Odżywka Garnier Goodbye Damage – zapomnij o suchych i zniszczonych włosach

Odżywka Garnier Goodbye Damage zapewnia przedłużenie pielęgnacji włosów w trakcie ich mycia. Nakładana systematycznie głęboko regeneruje włosy, wyraźnie poprawiając ich kondycję i przywracając im zdrowy wygląd. Odżywka zawiera jeszcze więcej wartościowych składników pochodzenia roślinnego, które w pozytywny sposób wpływają na stan włosów, niż szampon. Wśród nich znajdziemy m.in. ekstrakty z owoców, olejek z owoców amli oraz owoców keraphyll, które naprawiają zniszczenia włosów wywołane działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki ich obecności włosy stają się wyraźnie zregenerowane i zdecydowanie mocniejsze. Aby odżywka Garnier Goodbye Damage mogła przynieść pożądane rezultaty, warto ją stosować po każdym myciu włosów, choć jak zapewnia producent, w zależności od stopnia zniszczenia włosów pierwsze efekty w zakresie poprawy ich kondycji można zauważyć już nawet po 3 zastosowaniach. Jeżeli dodatkowo jej działanie uzupełnimy o stosowanie maski do włosów pochodzącej z tej samej linii, zapewnimy sobie jeszcze większą skuteczność produktów, ciesząc się nowo odzyskanym blaskiem i zdrowym wyglądem włosów. Maska to produkt o bardziej skoncentrowanej formule, dlatego wystarczy, jeśli użyjemy go 2-3 razy w tygodniu na całą długość włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here