metoda uzupełniania włosów

Jeszcze do niedawna jednym z najpopularniejszych sposobów na przywrócenie bujnej czupryny oraz pewności siebie był przeszczep włosów. Świat technologii idzie jednak do przodu i coraz więcej osób decyduje się na niechirurgiczne uzupełnianie włosów, a w szczególności systemy CNC. Sprawdź, na czym polega innowacyjna metoda, która umożliwia powrót do dawnego wyglądu.

Rozwiązanie dla każdego

Wbrew pozorom zagęszczanie przerzedzonych włosów czy też uzupełnianie miejsc objętych łysieniem nie dotyczy jedynie mężczyzn. Zabiegi z wykorzystaniem systemów CNC, które są dostępne pod adresem: https://hairmajestystudio.pl/, mogą sprawdzić się również w przypadku kobiet i dzieci. Niechirurgiczna metoda sprawdzi się w przypadku wielu rodzajów łysienia oraz problemów z rzadkimi włosami.

Uzupełnianie włosów systemami CNC może być świetnym rozwiązaniem dla osób, których problemem jest łysienie androgenowe oraz łysienie plackowate. Ponadto metoda ta jest polecana kobietom zmagającym się z łysieniem na tle hormonalnym i wypadaniem włosów np. po porodzie, a także ofiarom wypadków czy pacjentom w trakcie leczenia onkologicznego. Z pomocy systemów CNC można skorzystać nawet przy zwykłych zakolach lub naturalnie rzadkich włosach.

Na czym polega system uzupełniania włosów CNC?

W celu dodania czuprynie bujności lub przykrycia miejsc objętych łysieniem przy pomocy systemów CNC nie trzeba golić głowy! Do opracowanej na Uniwersytecie Bolońskim żywicy polimerowej wszczepia się dziewicze włosy i następnie mocuje się do skóry głowy za pomocą specjalnych klejów i taśm, które należy wymieniać średnio raz w miesiącu. Zastosowana w systemach baza jest oddychająca, dlatego systemu nie trzeba zdejmować do snu.

Ponadto innowacyjna technologia pozwala na swobodne uprawianie sportu, pływanie oraz korzystanie z ulubionych zabiegów fryzjerskich. Naturalny efekt zapewnia imitująca skórę baza, która dopasowuje się do kształtu głowy. System odzwierciedla kierunek naturalnego wzrostu włosów oraz kolor karnacji. Metoda jest również ceniona przez klientów Hair Majesty Studio ze względu na fakt, iż nie przeszkadza we wzroście naturalnych włosów.  

Zalety systemów CNC

Jedną z najważniejszych korzyści płynących z systemów CNC jest możliwość uzupełnienia włosów w zupełnie bezbolesny sposób. Jest to ciekawa alternatywa dla ryzykownych przeszczepów, odbywających się w gabinecie lekarskim. Ponadto nie ma konieczności usuwania własnych włosów, dzięki czemu w przypadku chęci zdjęcia systemu nie trzeba będzie pokazywać się z wygolonymi obszarami głowy.

Wiele osób stawia na systemy uzupełniania włosów CNC także ze względu na wygodę. Taka metoda zupełnie nie ma wpływu na styl życia, pozwala uprawiać sport, nie przeszkadza w zabiegach fryzjerskich i nie wymaga codziennego zdejmowania na noc. Na dodatek dobry specjalista może dobrać włosy, których kolor i skręt będą niemalże identyczne z naturalnymi kosmykami Klienta. Ponadto aplikuje się jedynie niefarbowane włosy, które są w dobrej kondycji. Wszystko po to, aby użytkownik mógł żyć pełnią życia, ciesząc się piękną, naturalnie wyglądającą fryzurą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here