Skórki – wycinać czy odsuwać?
Skórki narastające na paznokieć nie wyglądają estetycznie i skracają wizualnie płytkę paznokcia. Wiele kobiet chce się ich pozbyć ale nie wiedzą, co wybrać: wycinanie czy odsuwanie?
Wycinanie pozwala na bardzo estetyczne opracowanie płytki paznokcia, musimy jednak liczyć się z tym, że raz wycięta skórka odrośnie grubsza i będziemy musieli te czynność powtarzać regularnie. Musimy też uważać, by się nie zranić.
Jeśli skórki są mało widoczne, wystarczy je odsunąć drewnianym patyczkiem. Przed tym zabiegiem można użyć specjalnego preparatu zmiękczającego skórki.

Miód w diecie odchudzającej
Miód z pewnością posiada wiele prozdrowotnych właściwości. Zawiera przeciwutleniacze, związki bioaktywne a także wzmacnia organizm. Stąd wiele osób na diecie zamieniło biały cukier na słodzenie miodem. Chociaż rzeczywiście wypada on znacznie lepiej niż cukier, będąc na diecie odchudzającej i tak powinniśmy go ograniczyć. Mimo, że jest dużo zdrowszy jest prawie tak samo kaloryczny jak biały cukier, dlatego należy spożywać go tylko okazjonalnie.

Czekolada na diecie – czy trzeba jej unikać?
Czekolada należy do dość kalorycznych produktów. Niestety jemy też jej o wiele za dużo, mało kto niestety potrafi poprzestać na dwóch kostkach. Będąc na diecie powinniśmy jednak ograniczyć spożywanie czekolady co nie znaczy, że zjedzenie małej ilości zniweczy naszą dietę. Dodanie na przykład do owsianki startej kostki gorzkiej czekolady może zaspokoić naszą potrzebę zjedzenia czegoś słodkiego i pozytywnie wpłynie na nasz nastrój.

alniko.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here