Wiele osób uważa ze posiada dobrą sylwetkę za wyjątkiem jednego mankamentu. Najczęściej są to brzuch, uda, pośladki i podbródek. Kiedyś znajomy zapytał mnie jak wyszczuplić twarz – ćwiczenia jakieś pomogą? Niestety ćwiczenia nie działają miejscowo, co najwyżej mogą zwiększyć ostrość rysów poprzez zwiększenie ilości mięśni, które da się wytrenować. Można oczywiście to osiągnąć przez jakieś zabiegi kosmetyczne czy masaże chińskie lub bańkami. Jednak bajką jest, że jakieś specjalne ćwiczenia mogą wyszczuplić konkretny odcinek naszego ciała, bo to bujda na kółkach.

Jednak nie znaczy to, że nie możemy twarzy wyszczuplić jako części całego ciała. Wystarczy Dieta norweska – na czym polega chyba każdy wie. Jeśli nie to przypomnę, że na spożywaniu głównie jajek i grejpfrutów, a dodatkowo innych produktów bez cukrów, nabiału i soli.
To wszystko ułożone w trzy posiłki, które eliminują kolacje. Faktem jest, że jak po każdej diecie człowiek czuje się osłabiony, ale dzięki niej może przez czternaście dni stracić od pięciu do ośmiu kilogramów.

Jak się troszkę odchudzimy i nasza twarz nabierze wyrazu to możemy udać się na podryw. Zastanawiamy się wtedy jak się ubrać na pierwszą randkę gdyż jest to dość ważna sprawa. Pierwsze wrażenie, jakie wywieramy na ludziach często tez jest ostatnim. Przynajmniej to negatywne, ponieważ druga osoba nie będzie zainteresowana kontynuowaniem znajomości, a co za tym idzie nie będzie w stanie zweryfikować swoich doznań. Musimy pamiętać, że to jak się ubieramy powinno mówić, kim jesteśmy.

paralotna.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSuplementy diety
Następny artykułNajważniejszy jest sen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here