Wiele kobiet uważa, iż mężczyźni patrzą tylko i wyłącznie na wygląd zewnętrzny, dlatego też za wszelką cenę starają się zaimponować płci przeciwnej makijażem, czy też strojem. Jednak nie do końca tak jest. Oczywiście fakt, iż mężczyźni to wzrokowcy został nawet potwierdzony przez naukowców, jednak nie zmienia to faktu, iż cenią oni w kobietach też pewne zachowania, cechy i postawy.
Co podoba się mężczyznom poza atrakcyjnym wyglądem?

Kobiece wsparcie i zrozumienie
Jest przez nich szczególnie doceniane wtedy, kiedy go potrzebują. Chodzi tutaj zarówno o poważne sprawy związane na przykład z karierą zawodową, jak i te błahe, jak oglądanie meczu z kolegami do późna.

Sposób ubierania się
Wbrew pozorom nie chodzi tutaj o to, czy kobieta ma najmodniejszy i najdroższy krój, tylko o to, czy potrafi się ubrać odpowiednio do okazji, a także wyeksponować swoje atuty oraz skutecznie ukryć niedoskonałości.

Umiejętność wspólnej zabawy
Faceci bardzo cenią sobie, jeśli ich dziewczyna podziela ich pasje, zainteresowania. Wspólna gra na konsoli, czy wyjście na siłownie naprawdę może uszczęśliwić mężczyznę.

Naturalność
Mężczyźni bardzo zwracają uwagę na to, czy kobieta wygląda oraz zachowuje się naturalnie. Oczywiście cenią oni sobie piękno, jednak nadmiar makijażu, czy też sztuczne pozy, czy maniery bywają dla niech wręcz odrażające.

Możliwość spędzania czasu razem
Chodzi tutaj o to, aby wspólnie się zrelaksować, wypocząć. Czasami najlepszym sposobem na spędzenie wspólnego czasu razem jest po prostu wylegiwanie się razem w łóżku i rozmawianie ze sobą.

Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, iż mężczyzna oczekuje od nich czegoś więcej niż tylko atrakcyjnego wyglądu. Dlatego też warto poznać męski punkt widzenia i czasami zachowywać się tak, jak on by tego oczekiwał.

duzohumoru.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here