Mikropigmentacja włosów - jak skutecznie ukryć oznaki łysienia?

Wielu z nas boryka się z problemem utraty włosów. powolne przerzedzanie, a nawet łysienie może mieć różne podłoże. Poszukując skutecznej metody, która ukryje jego skutki warto zapoznać się z innowacyjną metodą mikropigmentacji włosów.

Mikropigmentacja włosów – na czym polega zabieg?

Coraz większą popularność zdobywa w naszym kraju zabieg mikropigmentacji włosów, polegający na wstrzyknięciu w skórę głowy niewielkich ilości barwnika imitującego włosy. Zabieg przypomina delikatne tatuowanie skóry głowy, przy czym wstrzyknięty barwnik przypomina krótko obcięte włosy.  

Kto może poddać się zabiegowi?

Zabiegowi mogą poddać się osoby w każdym wieku, niezależnie od płci oraz koloru włosów. Duży wybór kolorów pozwala, by mikropigmentacji włosów mogły poddać się nie tylko osoby o ciemnych, rudych czy blond włosach, ale osoby posiadające sztywne siwe włosy.

Osoby zmagające się z łysieniem plackowatym, androgenowym, przerzedzeniem włosów, wypadaniem powstałym w wyniku przebytych chorób oraz nieestetycznymi bliznami po wypadku mogą poddać się zabiegowi, który szybko zakryje źle wyglądające miejsca na głowie.

Ile trwa zabieg?

Osoby, które chcą poddać się zabiegowi musza przygotować się na trzy wizyty, odbywające się w tygodniowych odstępach. Każda z nich trwa około trzech godzin, w czasie których barwnikiem pokrywana jest cała skóra głowy. Z każdą kolejną sesją specjalista wykonujący zabieg zwiększa liczbę kropek znajdujących się na głowie. Służy to uzyskaniu naturalnego wyglądu krótkich włosów. Osoby, które chcą cieszyć się długotrwałym efektem, co kilka lat powinny powtarzać zabieg mikropigmentacji włosów. barwnik wstrzykiwany pod skórę na skutek działania czynników zewnętrznych wraz z upływem lat wybarwia się do momentu całkowitego zaniknięcia.

Ile wynosi cena zabiegu?

Na cenę zabiegu wpływa kilka czynników. należy do nich miejsce, w którym zdecydujemy się na zabieg, doświadczenie specjalisty wykonującego mikropigmentację, jakość barwnika wstrzykiwanego w skórę głowy oraz stan naszych włosów. Wycena zabiegu odbywa się podczas pierwszej wizyty, w czasie której specjalista ocenia kondycję naszych włosów oraz stan skóry głowy. Równocześnie widzi jak duży procent skóry głowy wymaga pokrycia. Decydując się na wybór gabinetu nie warto kierować się wyłącznie ceną zabiegu. Zwróćmy uwagę na szczegóły dotyczące oferty. Doświadczenie specjalisty oraz opinię, jaką cieszy się gabinet. Dobrze wykonany zabieg mikropigmentacji włosów znacząco wpłynie na poprawę naszego wyglądu oraz zwiększy naszą pewność siebie.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na stronę: https://klinikasmp.pl/zabieg-smp/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here