Projekty domów czterorodzinnych – wybierz właściwy z biurem projektowym KB Projekt!

Projekty domów czterorodzinnych i czteromieszkaniowych przeznaczone są głównie dla dwóch rodzajów odbiorców – z jednej strony jest to propozycji idealna dla deweloperów, którzy na podstawie takich projektów mogą zaplanować osiedla mieszkaniowe, z drugiej zaś prywatny inwestor (przy odpowiednio dużej działce) może zdecydować się na budowę właśnie wielomieszkaniowych domów, w celu ich wynajmu. Dzisiaj przedstawimy projekty, które może zaoferować biuro KB Projekt. Są one niezwykle atrakcyjne również ze względu na cenę – zaczyna się ona bowiem już od 900 zł!

Same propozycje projektu mogą zawierać różne konfiguracje – w tym przypadku wszystko zależne jest do wymagań planującego inwestycję. Szeroki wybór propozycji od KB Projekt sprawia, że znajdą się tutaj rozwiązania zarówno dla osób, które posiadają działki kwadratowe, jak i długie i wąskie, w kształcie prostokąta. W jednym i drugim przypadku propozycje dotyczą zarówno działek o naprawdę pokaźnej wielkości, jak i również tych mniejszych i skromniejszych.

projekty domów czterorodzinnych

Oto propozycje, które naszym zdaniem mogą wzbudzić największe zainteresowanie. Warto podkreślić, że w przypadku każdego projektu oferowanego przez biuro projektowe KB Projekt w trakcie budowy (i bez przeprojektowywania) będzie można zmienić takie elementy, jak m.in. sposób ogrzewania, układ wewnętrzny ścian, pokrycie dachu, przebieg instalacji (oraz jej dodanie lub usunięcie), obecność dodatkowych drzwi i okien (lub ich usunięcie), przeznaczenie pomieszczeń czy rodzaj elewacji. Wynika to z faktu, że wszystkie powyższe zmiany zgodnie z Prawem Budowlanym są nieistotnymi odstępstwami od projektu. Jednocześnie biurko KB Projekt wydaje bezpłatne zgody na wszystkie z nich, jak i również na te zmiany, które wymagają przeprojektowania.

Projekt domu Sidzina (Kod: DM-6422)

To projekt idealny dla osób planujący sporą inwestycję. Cały budynek będzie składał się z aż 4 segmentów, które będą względem siebie symetryczne. Cała powierzchnia mieszkalna będzie wynosić 355,28 m2. Koszty budowy takich budynków są znacznie niższe niż budowa czterech osobnych domków jednorodzinnych. Dodatkowo, do inwestycji będzie potrzebna również mniejsza działka niż w przypadku osobnych domów, nie można również zapomnieć o kosztach utrzymania takiej inwestycji – również będzie ona znacznie mniejsza (w tym przypadku uwzględnione zostają m.in. koszty ogrzewania). Każdy z czterech segmentów, które będą składały się na budynek, będzie komfortowy oraz funkcjonalny w przypadku nawet średnich rodzin, dzięki czemu inwestycja tego typu idealnie nada się zarówno do późniejszej sprzedaży, jak i wynajmu.

Cały budynek posiada zbitą formę, co prezentuje się naprawdę dobrze oraz korzystnie wpływa na zmniejszenie kosztów ogrzewania, ponieważ dzięki temu budynek traci mniej ciepła. Dach jest wielospadowy, dzięki czemu nie tylko prezentuje się atrakcyjnie, ale dostajemy do dyspozycji pokaźne poddasze do zaaranżowania. Każdy z segmentów będzie posiadał również atrakcyjny balkon oraz jednostanowiskowy garaż, co jest ważne dla wielu kupujących lub wynajmujących domy i mieszkania.

Każdy z segmentów składa się z parteru (63,10 m2) oraz poddasza (48,3 m2). Na parter składają się wiatrołap, hall, pokój dzienny, kuchnia, WC, kotłownia oraz wspomniany wcześniej garaż. Na poddaszu natomiast znajdują się 3 pokoje oraz łazienka. Widać więc, że każdy z domowników będzie mógł znaleźć tutaj swoją własną przestrzeń.

Aby móc zdecydować się na wspominany projekt, konieczna jest działka o szerokości wynoszącej przynajmniej 23,10 m.

Projekt domu Liliów (Kod: DM-6563)

Oto projekt nowoczesnego budynku wielorodzinnego. Całość prezentuje się również minimalistycznie, lecz można ją zdecydowanie podkreślić, stawiając na nowoczesne materiały elewacyjne. Jest to idealne rozwiązanie dla inwestorów, którzy posiadają długie oraz wąskie działki. W tym przypadku szerokość działki musi wynosić bowiem raptem 15,2 m! Całość składa się z dwóch zbliźniaczonych budynków, w których w każdym z nich znajdują się po dwa mieszkania. Powierzchnia każdego z mieszkań wynosi niecałe 71 m2.

Całość budynku przykryta będzie dwuspadowym dachem. W elewacjach bocznych znajdują się również schody, które bezpośrednio prowadzą do tych mieszkań, które znajdują się na piętrze budynku.

Na każde z mieszkań składać się będą wiatrołap, aż 3 pokoje, salon, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, Z samego salonu można wyjść na balkon, a kuchnia należy do tych otwartych. Ilość pokoi sprawia, że każde z mieszkań sprawdzi się nawet w przypadku średniej rodziny. Dużym atutem jest również bezpośrednie wejście do każdego z mieszkań, co zapewni mieszkańcom odpowiednią prywatność.

Budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej (Kod: DM-6502)

Oto projekt, który skierowany jest już stricte dla inwestorów. Mamy tutaj bowiem do czynienia z inwestycją, na którą będzie składało się w sumie aż 16 mieszkań. Cała powierzchnia mieszkalna będzie wynosić 1019,20 m2. Każde z mieszkań będzie posiadało powierzchnię wynoszącą 56,13 m2. 8 z nich będzie znajdowało się na parterze, 8 kolejnych na piętrze budynku. W budynku będzie znajdowała się również przestrzeń wspólna, na którą będzie składał się korytarz wraz z schodami.

Na każdy z segmentów będzie składał się hall, pokój, łazienka oraz salon z aneksem kuchennym – bardzo przestrzenny, ponieważ jego powierzchnia przekracza 30 m2. Będzie to więc znakomite rozwiązanie dla małych rodzin.

Minimalna szerokość działki w tym przypadku wynosi 22,70 m.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się również z innymi projektami biura KB Projekt. Ze względu na sposób ich dystrybucji obecnie są to jedne z najtańszych projektów dostępnych na rynku, a obecnie trwająca promocja sprawia, że niemal wszystkie projekty oferowane przez biuro można kupić w cenie 900 zł. Olbrzymi wybór sprawia, że niemal każdy odnajdzie wśród oferty biura projekt idealny dla siebie. Wszystkie z nich można oczywiście odnaleźć na stronie internetowej www.kbprojekt.pl, na którą serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here