Wyjazd do Międzybrodzia na weekend

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się noclegi Międzybrodzie. Międzybrodzie Bialskie jest niewielką miejscowością położoną w województwie śląskim.

Wybór noclegu w Międzybrodziu Bialskim

Warto mieć na uwadze, że wieś jest położona na brzegu Jeziora Międzybrodzkiego. Jest to sztuczny zbiornik wodny, który powstał po wybudowaniu zapory Porąbka. Nad jeziorem zlokalizowanych jest wiele restauracji oraz obiektów noclegowych. Międzybrodzie Bialskie apartamenty również są warte uwagi. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że zaplecze turystyczne mocno rozwinęło się nad jeziorem. Zawodowi żeglarze również szlifują swoje umiejętności w tym miejscu.

Godne polecenia są apartamenty Międzybrodzie Żywieckie, gdzie można spędzić czas na aktywnym wypoczynku. Niedaleko jest położony rezerwat Buczyna, który jest idealnym miejscem do spacerów oraz trekkingu. Można tutaj odkrywać niesamowite tereny leśne. Warto dodać, że miejscowość nabrała charakteru turystycznego dopiero po powstaniu zapory Porąbka. Noclegi Międzybrodzie dostępne są w niskiej cenie, dlatego nawet mniej zamożni ludzie mogą pozwolić sobie na taki wyjazd. Zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców jest to popularne centrum wypoczynku. W okolicy Międzybrodzie Bialskie apartamenty powstały stosunkowo niedawno. Bardzo dużą popularnością cieszą się również obiekty noclegowe. Apartamenty Międzybrodzie Żywieckie to nie tylko kwatery i pokoje gościnne, ale również agroturystyka.

Aktywny wypoczynek

Osoby, które przebywają w Międzybrodziu Bialskim mogą również udać się do Żywca na wycieczkę. Zlokalizowane jest tam jezioro Żywieckie, które jest idealnym punktem turystycznym w regionie Beskidu. Warte odwiedzenia jest także muzeum browaru Żywiec. Będąc w takim miejscu można poznać sposób oraz etapy tworzenia piwa. Znaczącą rolę w powstawaniu browaru odegrały także historyczne piwnice, które można obejrzeć. Należy pamiętać, że jednym z najbardziej popularnych piw w Polsce jest obecnie browar Żywiec. Za nocleg w Międzybrodziu Bialskim trzeba zapłacić około 80 zł za dobę. Cena za weekend to 140-150 zł. Wśród najpopularniejszych obiektów w Międzybrodziu Bialskim można wymienić pokoje gościnne, kwatery prywatne oraz apartamenty. Pozytywne opinie gości potwierdzają tylko dobry stan obiektów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here