Zimowy czas, to dla niektórych z nas trudny okres w roku. Niskie ciśnienie, pochmurna aura i często nieznośny mróz to tylko nieliczne z powodów dla których wielu z nas zwyczajnie nie lubi zimy. Czy jest zatem jaka alternatywa dla tej pory roku, by czuć się dobrze?

Dla niektórych jest tylko jedna droga. Mianowicie droga ucieczki do miejsca, gdzie zimą świeci słońce. O ile Australia, czy Ameryka Środkowa i Południowa to dalekie często nieosiągalne miejsca to na szczęście mamy „europejskie” Wyspy Kanaryjskie. To można powiedzieć takie Karaiby w Europie.

Jaka jest pogoda na Wyspach kanaryjskich? Otóż pogoda na Kanarach zawsze jest dobra. O ile w lecie bywa nawet nieznośna, to naszą polska zimą jest tak piękna wiosna, podczas której istnieje możliwość kąpieli w Oceanie Atlantyckim. Wyspy Kanaryjskie to dla wielu z nas bardzo dobry kierunek na zimowe wakacje. O ile nie lubimy śniegu, mrozu i nart. Pogoda na Wyspach Kanaryjskich sprzyja nawet największym zmarzluchom, którzy chcą uciec od mroźnych środkowoeuropejskich klimatów. Warto przyjrzeć się dokładniej i sprawdzić w Internecie na dostępnych kamerach internetowych jaka jest aktualnie pogoda na Kanarach. Być może to właśnie one zainspirują nas, by wybrać się w podróż pełną inspiracji, a do tego uciec nieco od zimy. Loty na Wyspy Kanaryjskie dostępne są z kilku miast Polski, więc dotarcie tam nie stanowi większego problemu. a pogoda na Wyspach Kanaryjskich na pewno będzie satysfakcjonująca.

willagreenhouse.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here