Idealna sylwetka

Mało która kobieta jest w pełni zadowolona ze swojej sylwetki. W ankietach pt.:”Co zmieniłaby pani w swoim wyglądzie?” najczęściej padają odpowiedzi: rozmiar piersi, część twarzy (uszy, usta, nos), pośladki. Tak, pośladki, które z wiekiem, pod wpływem różnych obciążeń (np. ciąża), przy braku aktywności fizycznej tracą jędrność, opadają, niekiedy szpecą je blizny i brzydkie rozstępy.

Na co komu powiększenie pośladków?

Wylansowana moda na krągłości trwa w najlepsze, więc jeśli z wyżej wymienionych powodów pośladki przyprawiają o nie najlepsze samopoczucie, a także ich stan jest blokadą przed pójściem na plażę i założeniem stroju kąpielowego, może już czas i warto zastanowić się nad ofertą gabinetów medycyny estetycznej? Choć wydawać by się mogło, że lepiej unikać skalpela i wypróbować naturalne metody, czasem zabieg powiększenia pośladków jest jedynym wyjściem by spełnić marzenia o proporcjonalnej, ładnej i podniesionej pupie. Czasem ćwiczenia, choćby przeprowadzone przez najlepszą trenerkę, po prostu nie przyniosą oczekiwanych efektów. Wynika to m.in. z faktu, że pośladki stanowi układ trzech rodzajów mięśni i nie jest to proste zadanie zmusić wszystkie do wysiłku i współpracy.

Jak powiększyć pupę?

W gabinetach medycyny estetycznej oferowane są trzy rodzaje zabiegów – powiększenie pośladków za pomocą kwasu hialuronowego, własnego tłuszczu oraz wszczepienia implantów. Wszystkie metody są bezpieczne i przynoszą efekty bezpośrednio po zabiegu, o wyborze metody ostateczną decyzję podejmuje lekarz. Największą popularnością cieszy się powiększanie pośladków za pomocą własnego tłuszczu.

Metoda ta ma najwięcej zalet. Tłuszcz pozyskuje się z miejsc, gdzie jest nadmierna tkanka tłuszczowa (liposukcja). Następnie zostaje on oczyszczony w specjalnej wirówce i przygotowany do wszczepienia (lipotransfer). Jako materiał naturalny, pozyskany z własnego organizmu, jest on bardzo dobrze tolerowany, nie stwarza ryzyka odrzutu czy reakcji alergicznej. Ponadto tłuszcz umożliwia modelowanie kształtu pośladków, a po zabiegu naturalnie się układa, a pośladki są miękkie i przyjemne w dotyku. Skóra po zabiegu jest ujędrniona i elastyczna. Do pozostałych zalet metody należy zaliczyć: brak blizn, małą inwazyjność i bolesność, uczucie komfortu. Powiększanie pośladków za pomocą kwasu hialuronowego stosuje się w przypadku, gdy osiągnięcie wymarzonych kształtów wymaga niewielkich korekt. Wypełnienie pośladków implantami to najpoważniejszy zabieg, w związku z tym także czas rekonwalescencji dłużej trwa. Jak powiększyć pupę? Jaką metodę wybrać? Warto przedyskutować to z lekarzem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here