Zasłynął z nieprzewidywalnych zakończeń powieści, fabułą, która z każdą kolejną kartką książki zbija czytelnika z tropu, a także stopniowaniem napięcia w sposób tak mistrzowski, że trudno jest się oderwać od książki, z którą w dłoni spędziliśmy już kilka godzin. Harlan Coben to prawdziwy geniusz, wirtuoz pozornie nie do rozwiązania tajemniczych zagadek, artysta piszący znakomite thrillery, królujące na listach bestsellerów. Aż trudno uwierzyć, jak wielki wpływ ma ten człowiek na współczesne społeczeństwo. Wielu z nich zaczęło dzięki niemu czytać książki!

Nie jest więc zaskoczeniem, że seria 28 książek „W labiryncie kłamstw”, która dostępna jest w salonikach prasowych od 26 lutego 2018 roku już skradła serca wielu miłośnikom thrillerów. Kolekcję otwiera thriller „Nie mów nikomu”, który znajdziesz w sklepie internetowym Kiosk.ruch.com.pl. W labiryncie kłamstw.

Poznaj Harlan’a Coben’a

To współczesny amerykański autor powieści, głównie kryminalnych i potęgujących napięcie thrillerów. Akcja w książkach Cobena toczy się na ulicach stanów Nowy Jork i New Jersey, opiewa w morderstwa i tragiczne wypadki. Harlan Coben jest pierwszym na świecie zdobywcą trzech prestiżowych nagród literackich, które przyznaje się w kategorii powieści kryminalnej. Są to Shamus Award, Anthony Award i ta mająca największe znaczenie – Edgar Poe Award. Już teraz ma on na swoim koncie sprzedanych 70 miliony egzemplarzy, a jego książki czytają ludzie na całym świecie w 42 językach, w tym również polskim.

Tylko „Nie mów nikomu”

„Nie mów nikomu” to thriller, od którego rozpoczyna się seria 28 emocjonujących książek „W labiryncie kłamstw”. Mocny wątek kryminalny zapewne przypadnie do gustu wszystkim entuzjastom zawikłanych zagadek. Głównym bohaterem jest młody lekarz, który pozostał sam, po tym jak jego żona kilka lat temu tragicznie zmarła. Jeden moment zmienia całe jego życie. Otrzymuje on anonimowy list z informacją i niezbitym dowodem, że jego żona Elizabeth jednak żyje. Jest zdeterminowany, aby poznać prawdę, pozbyć się kłamstw, w które dotychczas wierzył. Jego celem jest odkrycie mrocznej tajemnicy oraz odnalezienie żony.

Na podstawie thrillera, który jest początkiem serii W labiryncie kłamstw” nakręcono film pod tym samym tytułem. Wystąpili w nim utytułowani aktorzy Cezar François Cluzet i Kristin Scott Thomas.

W labiryncie kłamstw czytamy z zapartym tchem

Po pojawieniu się pierwszego thrillera apetyt na więcej stał się jeszcze większy. Pojawiły się kolejne pozycje, jak: „W głębi lasu”, „Zachowaj spokój” i „Bez skrupułów”. To niepowtarzalna szansa skompletowania i przeczytania wszystkich wydanych w Polsce do końca 2017 roku kryminalnych powieści jednego z najpopularniejszych współczesnych pisarzy Harlan’a Coben’a.

W serii „W labiryncie kłamstw” nie mogło zabraknąć kultowych pozycji na liście „lektur obowiązkowych” Harlan’a Coben’a. Ci, którym jest on dobrze znany, doceniają jego arcymistrzowski kunszt, który w sposób szczególny ujawnia w powieściach z cyklu z Myronem Bolitarem i trylogii z bratankiem Myrona, Mickeyem Bolitarem, dla nich również znalazło się miejsce w „W labiryncie kłamstw”.

Na jego thrillery natknęli się nie tylko jego wierni fani, ale też Ci, którzy unikają mrocznych i zagadkowych powieści. Efekt? Połykają książki jedna  po drugiej i z zapartym tchem czekają na kolejne. To wyjątkowy współczesny pisarz, o którym z pewnością nie zapomną kolejne pokolenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here